Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honeygain promléma! Valaki...

Honeygain promléma! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Honeygaint használok de már több hete 30,39% van. Xiaomi 11 Lite 5G NE van alkalmazás le van töltve minden engedélyezve van az appban illetve be van kapcsolva az automatikus indítás is be van nyomva mégse termel semmit. Nem mobilnetről csinálom.

Ebben a hónapban pedig már 143gb használt wifin és azt majdnem kikéne maxolnia.


2022. ápr. 30. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus átbaszás: még mindig nincs ingyen pénz a netről és passzív jövedelemszerzés. Az elején működnek kis tételben, hogy behúzzanak, utána pedig olyan akadályokat görgetnek eléd, hogy soha érd el a kitűzött célt. Közben pedig minden szart feltelepítenek a rendszeredre, fogalmad sincs hogy miknek adsz engedélyt és milyen adataidat lopják folyamatosan, milyen illegális tevékenységet végeznek a te eszközödet és adatforgalmát felhasználva, mert csak azt nézed, hogy miből jön össze a kredit amiből majd valamikor pénz lesz.

Google Play-en bannolva van az app, ami kérdéseket kellene, hogy felvessen.

2022. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb. egy fél éve egy korábbi topikban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

már kifejeztük ellenérzésünket (jómagam a #5-ös és az ahhoz kapcsolódó #8-as és #10-es hozzászólásomban) az ilyen jellegű szolgáltatásokkal kapcsolatosan.


Jelen esetben a gazdaságossági probléma léphetett fel - sok lehet az "ingyen pénzért" ácsingózó "bérbeadó" és kevés a "bérbevevő", így kevesen használhatják fel a nagy mennyiségben rendelkezésre bocsájtott sávszélességet.


A #1-es hozzászóló által is emlegetett biztonsági kockázat már csak hab a tortán.

2022. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezeket a kamu ingyenpénzigérő átveréseket, mert ilyen csak a mesében van, és probléma megoldva.
2022. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én sokat kapok krediten is 2x sikerült 1000 is.


[link]

[link]

[link]

2022. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt most azt kell nézni, hogy 30 nap alatt szereztél 3000 kreditet, és 20 ezernél lehet kivenni a pénzt? Akkor 1 nap alatt csinálsz 300-at (aminek csak a 43%-a generált), és a 20 ezret így 66 nap alatt éred el. 66 nap alatt 20 dollár az 30 cent naponta, átlagosan 1,25 centes (4,5 forint - ebből 1,9 forint amit a program vagy mi generált) órabérben. És akkor most meg lettünk győzve, hogy ezt megéri csinálni (?).
2022. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4: Épp ez az, hogy nem kaptál még semmit. Amit majd kapnál, az aprópénz az elhasznált energia és Internet-költség tekintetében.


Az első képen szereplő Earnapp esetén 2,5 $-t kellene összeszedned:

"You will be paid when your balance goes over $2.5 using PayPal or when your balance goes over $50 using Amazon gift card."

jelenleg 1,46 $-nál jársz.


A második képen szereplő Honeygain-nél 20 $-nál van kifizetés - jelenleg 16,95 $-nál jársz.


A harmadik képen csak 1000 "kredit" van - az sem kifizetés.

2022. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4 Válaszoló vagyok!

December-be kezdtem szilveszterkor.


Gondoltam neten tudnák fizetni vele akár Netflix stb.

2022. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok, és buta is. Mert 3000-nek a harmincada 100, azaz napi átlag 100 kreditet generál ez a valami, azaz harmadannyit mint amit számoltam. Nem mintha tényleg számítana, hogy óránként 2 forintot generálsz vele vagy csak 66 fillért, az egész úgy hülyeség, ahogy van. Több pénz ment el villanyszámlára, mint amit kifizetnek a végén.
2022. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, itt is gyűlik össze.

[link]

2022. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de te csak a számokat nézed, vagy számolsz is? Ha 2000 BAT ~1 dollár [1 BAT = 0,002 dollár vagy 0,2 cent), és te havonta 0,3 BAT-ot gyűjtesz (a becslés 0,2), akkor az azt jelenti, hogy havonta 0,06 centet keresel vele, az 0,22 forint (22 fillér) egy hónapban. Én ezt még viccből sem nevezném gyűlésnek. Ez 1 év alatt 2,64 forint.
2022. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!