Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor jár le az instagram...

Mikor jár le az instagram korlátozásom?

Figyelt kérdés
Már 4. Napja korlátozva vagyok instán, mert tul sok embert kovettem ki egyszerre. Honnan tudom hogy ez mikor jár le, vagy esetleg ki tudom ezt kapcsolni, vagy megtudom győzni az instat valahogy h nem vagyok robot?🥹

#spam #korlátozás #Instagram #Instagram korlátozás
2023. júl. 22. 00:13
 1/1 anonim válasza:
Szar az egész. Tegnap csináltam egy instagram fiókot, gondoltam bekövetek néhány embert. Ez nem tetszett az instagramnak, ezért korlátozva lettem, nem tudtam se likeolni, se ki- és bekövetni embereket. Ma elindítottam az alkalmazást, erre az az üzenet fogadott, hogy a fiókomat felfüggesztették. Megadtam a telefonszámomat, email címemet, minden fost, amit az adathalászok szeretnek. Kértem, hogy vizsgálják felül a felfüggesztést, mert én marhára nem vagyok robot. Erre 10 percre rá meg törölték a fiókomat. Ez már a második ilyen élményem a héten, úgy felbasztam magamat, hogy a facebookot is letöröltem. Menjenek az anyjukba.
2023. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!