Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az emag-nál hogy működik egy...

Az emag-nál hogy működik egy fülhallgató visszaküldése?

Figyelt kérdés

Mivel a fülhallgató higiéniai eszköz ez máshogy működik, csak az a helyzet hogy nem működik megfelelően. Így is vissza kapom a pénzem? Az emag oldalán ezt olvastam:

Higiéniai termékek: Szépségápolási és kozmetikai cikkek; Parfümök Száj- és fogápolási termékek (fogkefék, szájvizek stb.); Baba etetés kiegészítők (cumisüvegek, cumik stb.); Baba etetéshez és ápoláshoz szükséges termékek ( baba ételek, törlőkendők, kozmetikumok, krémek és kénőcsök); Baba ruhák és cipők. Kismama ruhák, kiegészítők, kozmetikumok és ápolók; Petshop termékcsalád cikkei, epilátorok, borotvák, hajszárítók, hajformázók; fülhallgatók

– Ezen termékek visszaküldése csakis bontatlan, gyári csomagolásban lehetséges. Amennyiben kibontásra kerültek, a visszaküldés csak akkor lehetséges, ha még nem voltak használva.

A termék már volt használva, de nem bírt ki egy hetet sem.(A jobb oldali fülhallgató nem tölt fel, be sem kapcsol.) Azért lenne fontos hogy vissza adják az árát mivel ez több mint 70e forintos fülhallgató. A csomagot 07.18.-án vettem át és 23.-án jeleztem, hogy vissza szeretném küldeni, de még semmi válasz. Ez mennyi időt vehet igénybe és vissza adják az árát is?



2023. júl. 27. 19:24
1 2
 1/12 BlackSword ***** válasza:
47%
Akkor mi a kérdés??? Basszus ember, szövegértelmezés...
2023. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy akkor most visszaadják az árát vagy sem
2023. júl. 27. 19:59
 3/12 BlackSword ***** válasza:
30%
Vissza se küldheted... Garancialeveled van???
2023. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A termékre 1 év garancia van, de akkor az oldalon miért engedte visszaküldeni? Inkább az árát szeretném visszakapni. Egyébként ebből a termékből van több is ami újracsomagolt és olcsóbban lehet megvenni, akkor én pedig újat vettem, remélem ez is bekerül közéjük.
2023. júl. 27. 20:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha van garanciád, akkor elküldik vizsgálatra.
2023. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
garancia esetén pénzt nem kapod vissza, hanem küldenek másikat, ha tiéd elromlott.
2023. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valamit félre olvastatok, nem javításra küldtem vissza hanem véglegesen, ki volt emelve a terméknél, hogy 30 napos ingyenes visszaküldési jog ezzel a lehetőségemmel szeretnék élni, de amikor elolvastam azt amit a kérdésemnél leírtam kicsit bizonytalan lettem, ezért tettem ki ezt a kérdést.
2023. júl. 27. 22:19
 8/12 BlackSword ***** válasza:
A garanciajogoddal élhetsz, akkor vagy megjavítják, vagy kapsz egy másikat... de a visszavásárlási jogoddal nem...
2023. júl. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A termékre 1 év garancia van, de akkor az oldalon miért engedte visszaküldeni?"


Azért engedte visszaküldeni, mert az oldal nem tudja kitalálni, hogy te már kibontottad-e a terméket, vagy hogy használtad-e. Feltételezik, hogy visszaküldés előtt utánajártál annak, hogy egyáltalán jogod van-e a 14 napos elállás érvényesítéséhez. Amint visszaérkezik hozzájuk a termék, valaki meg fogja vizsgálni, hogy minden rendben van-e vele, és ha igen, csak azután utalják vissza az árát. Ha szerencséd van, átmegy a rostán, de elképzelhető, hogy megtagadják az elállást. Ez majd kiderül.

2023. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ha megtagadják az elállást akkor mit lehet tenni?
2023. júl. 28. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!