Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google fotókba ismerős albumát...

Google fotókba ismerős albumát nézegettem, és van 1 olyan menü, hogy fotó hozzá adása.Ez mi? Más albumához be lehet tenni képeket? (természetesen eszembe sincs a barátom saját albumába töltögetni)

Figyelt kérdés
a bevezető folytatása: Pusztán csak érdekelne mi ez, én nem használom nincs albumom , a barátom a saját albumába mások mellett engem is meghivott, néha nézegetem .(Családi képek stb) és meglepődve láttam, hogy van olyan menü is felül, hogy fotó hozzáadása. Megismételném a trollkodást elkerülendő eszembe sincs az albumába bármit is betenni, engem csak ez érdekelne, hogy most 1 adott ember saját albumába , egy másik (meghivott) ember is töltögethet fel képeket?
2023. aug. 1. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Na vajon mi lenne?
2023. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és kiderül.
2023. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor most jöhet az értelmes válasz. 2 es nem fogok a barátom albumjába bármit is próbálgatni , gondolom lesz aki értelmes választ ad.
2023. aug. 1. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Fotó hozzáadása. 2 szó. Melyiket nem érted?
2023. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor lehet, ha úgy van veled megosztva, hogy szerkesztési jogokat is kapsz.
2023. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor most jöhet az értelmetlen tippelgetés..?
2023. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 ös köszi
2023. aug. 2. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!