Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a fizetős...

Mit gondoltok a fizetős facebookról?

Figyelt kérdés
Én eddig nem tudtam, hogy ez lesz, ma jött oda kamaszlányom este, hogy nem érti, hogy most mivan, miért dobja fel neki a választást a facebook. Kiakadtam és nem tudom mit tegyek ebben a helyzetben. Fizetni nem szeretnék egyértelműen (ráadásul nem is olcsó, 4000+ pénz havonta az már a lányom telefon és internetcsomagja), viszont az adatok felhasználását sem szeretném engedélyezni. Tudom, miért pont a lányom pécéznék ki, meg eddig is tudtak mindent rölunk, de ehhez beleegyezésem nem akarom adni. Ahogy a lányom sem szeretném megfosztani a korosztályával való kapcsolattartástól, így azt sem akarom neki mondani azonnal, hogy törölje az egészet azonnal.

nov. 8. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Én fizetni fogok, az adataim biztonsága megér ennyit.
Én biztos nem fogok fizetni, hagyjanak békén, törlöm a facebookot.
Elfogadom az ingyenes feltételeket, nem zavar az adatszolgáltatás.
Azt sem tudom, miről vsn szó.
Nem törlöm magam, de nem is választok, megvàrom, hogy mi lesz a vége.
Egyéb. (Pl xy platformot használok helyette.)
32 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
41%

Te marha..🤦 mindenkinek feldobja ezt a face tegnap óta.

Az előfizetés arról szól, hogy előfizetsz egy reklám mentes Facebookra, vagy tovább használod ingyen a reklámokkal telit..

nov. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
44%

Ahogy 1 írja.

Ezt mindenkinek felajánlja az oldal, nehidd hogy a lányod kiválasztott 😅

Es valóban annyi a lényege, hogy ha fizetsz, eltünnek a reklámok. Semmi több.


Ugyan ez megy már jóideje a youtube-on is.

nov. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mindenkinek feldobja... és nem csak arról szól sajnos. Elolvastátok ti, hogy mibe egyeztetek bele? :D

Én végigkattintottam az új szabályzatot és továbbra sem tetszik a helyzet.

nov. 9. 06:43
 4/15 anonim válasza:
40%
Hát akkor fizess 😅
nov. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig és ezután is szolgáltattál adatot a rendszernek, akár van mellette reklám, akár nincs. Csak senki nem olvassa el a felhasználási feltételeket amikor regisztrál.

Annyi különbség lesz, hogy fizetsz a reklámmentességért és adatszolgáltatásért, vagy nem fizetsz és látod a reklámot az adatszolgáltatás mellett.

nov. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én uBlock Origint használok, így se reklám, se fizetés. Probléma megoldva.

Kémkedni ugyanúgy fognak utánad akkor is, ha fizetsz.

nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
En is uBlock Origint hasznalok evek ota, sehol nincs reklam.
nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Eddig is felhasználták és kiadták rólad az információt, csak halkan súgom..
nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is gyjtenek adatokat, ha fizetsz. Ez csak a reklámmentesség lesz.
nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Emberek, legyetek már kicsit hálásabbak, történelmet látunk a napokban! A kapitalizmus mindent ellopó, tönkretevő, monetizáló szörnyetege ismét szintet lépett a szemünk láttára: az eddig napi százmilliókat munka nélkül hazalapátoló Youtube- és Facebook-fejesek úgy vannak vele, nem fognak megelégedni heti egy Bugattival, karibi luxusvillával és luxushajóval, ha még mellé egy repülőt és Las Vegasi-i kaszinót is megvehetnek mellé hetente, így, mivel a kapzsi tolvajoknak kedvező amcsi törvények lehetővé teszik, erőszakkal kényszerítik a felhasználókat az adblokkolás feloldására és egy ingyenes szolgáltatásért történő fizetésre. Így ők még többet lophatnak, mi meg még többet fizethetünk, vagy leshetjük a ránk erőszakolt szaros reklámokat, amikből épp elég a tévében, a buszon, a boltban, meg kb. mindenhol IS.

Szép új világ, és senki se tesz semmit ellene, miért is tenne. Gondolom a tolvajok szépen visszaosztanak a politikusoknak is.

nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!