Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a fizetős...

Mit gondoltok a fizetős facebookról?

Figyelt kérdés
Én eddig nem tudtam, hogy ez lesz, ma jött oda kamaszlányom este, hogy nem érti, hogy most mivan, miért dobja fel neki a választást a facebook. Kiakadtam és nem tudom mit tegyek ebben a helyzetben. Fizetni nem szeretnék egyértelműen (ráadásul nem is olcsó, 4000+ pénz havonta az már a lányom telefon és internetcsomagja), viszont az adatok felhasználását sem szeretném engedélyezni. Tudom, miért pont a lányom pécéznék ki, meg eddig is tudtak mindent rölunk, de ehhez beleegyezésem nem akarom adni. Ahogy a lányom sem szeretném megfosztani a korosztályával való kapcsolattartástól, így azt sem akarom neki mondani azonnal, hogy törölje az egészet azonnal.

2023. nov. 8. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

A szolgáltatás úgy ingyenes, hogy megnézed a reklámot. Nem kell úgy csinálni, mintha alanyi jogon járna neked bármelyik oldalhoz is a hozzáférés. Úgy használhatod, ha elfogadod a szerződéses feltételeket, és nem kijátszod a szabályokat.

Itt legfeljebb a felhasználó károsítja meg a rendszert, hogy letiltja a szerződés szerint megjelenő reklámot. Ha már mindenképpen tolvajokról és lopásról akarsz beszélni.

2023. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

#11 Az induláskor a Facebook és a Youtube IS ingyenes volt. 100%-ban. A Youtube-on évekig semmilyen reklám nem volt. Tudom, mert 2005 óta nézem napi szinten. Aztán jött egy kis reklám néhány videónként, alsó becsukható felirat formájában, aztán egy rövid videós reklám néhány videónként, aztán már reklám minden videó előtt, aztán reklám minden videó előtt, közben és után, aztán két reklám a videó előtt, 5 percenként a videó alatt és még kettő a végén, utána már egyenes nyíltan fizetőssé tették a reklámmentességet, most pedig már kémszoftverrel tartják sakkban azt aki megpróbál megszabadulni attól, hogy 25 reklámot kelljen végigszenvednie 1 azaz egy 3 perces videó megtekintéséért - amit nem is a Youtube készített, hanem egy random felhasználó, aki lehet hogy egy centet nem is kap, ahogy elég sokan vannak így vele, mióta a youtube kizárt egy vagon videóst a bevételszerzésből irreálisan magas minimumértékek bevezetésével.

Talán ne kelljen már ehhez a borzalomhoz ész nélkül tapsolni. A legjobb lenne visszatérni 2005-höz, az ingyenélő féreg fejeseket meg elküldeni a sóbányába 16 órázni.

2023. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Most is ingyenesek, a reklámmentes prémium egy opcionális lehetőség. A platform fenntartása pénzbe került, azt fedezi a bevétel. Még mindig nem érted, hogy az az "ingyenélő féreg", aki még az ingyenes módot sem hajlandó elfogadni és használni, hanem azt is ki akarja játszani.
2023. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%

Ez nem “csak ennyi” amit itt egyesek írnak. Nem a reklám a probléma az EU-nál, hanem az, hogy a Facebook engedély nélkül és törvénytelenül használja és továbbítja az EU állampolgár felhasználók adatait. Nem tartja be a szabályozást, nem működik együtt. Sőt direkt trükközik, most rákényszeríti az embereket arra, hogy elfogadják ezt, holott NEM TEHETI meg eleve vagy havi díjat szed, aminél csak a reklám mentességet hangsúlyozza. Itt nem a reklámok létéről van szó, hanem az adatokról meg arról, hogy milyen erőkkel áll ellen a törvényi szabályozásnak.

És lehet, hogy eddig is csinálta csak lehet, hogy van akinél most ez a fejlemény veri ki a biztosítékot, hogy milyen furmányosan igyekszik megkerülni a törvényeket hogy továbbra is úgy kezelje az adataidat, ahogy azt neki tilos. Reklámozni és profitot termelni enélkül is lehetne.

2023. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
15%
Hamarosan eljutunk odáig, ami most még csak egyes filmekben szerepel, amikor folyamatosan megfigyelnek és KÖTELEZŐ megnézni a marha reklámokat, értsd NÉZNI! mert még azt is figyelik, hogy ott vagy-e, vagy kimentél pisilni.
2023. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!