Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért és hová tűnt el a...

Miért és hová tűnt el a Google keresőből a térkép funkció? Hogyan lehet előcsalogatni? PC, Chrome.

Figyelt kérdés

febr. 24. 10:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
74%

Köszönöm a segítséget!

Volt, hogy beírtam a keresőbe, hogy "google Budapest map", és ekkor nem adta ki a várostérképet, bármilyen településnevet írtam be, ezért akadtam ki!

Azért ez sem normális, mert most beírtam azt, hogy "google Budapest maps", akkor fura módon kirakta rendesen a térképet, nem okoskodott. Tényleg csak ezen az egy betűn múlik?

márc. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
83%
Végre egy teljes értékű válasz!
márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
75%
Mivel nekem is ugyanez a problémám, rákerestem és a te kérdésedet és ezt a cikket dobta ki.
márc. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
64%

4#-es te olyan buta vagy, mint a tök, a kérdést sem érted, akkor minek kínlódsz ?

Eddig úgy működött, ha bármi csak a címkeresőbe is lett írva, már jobb oldalt felül egy kis képben mutatta a térképet, arra csak rá kellett bökni, ha te ezt nem tudtad vagy nem találkoztál vele, akkor mit szenvedsz itt, ? A kérdező olyanoktól várt választ, akik szintén ezt hiányolták, és hátha ERRE lett megoldás.

márc. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Golli válasza:
76%

Sajnos ez nem egy hiba, mint ahogy a 24.hu cikke írja, ez egy maradandó EU-s szabályozás eredménye. Tehát nem fog visszakerülni a térkép fül.


[link]

márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Golli válasza:
87%

Illetve ahogy a raketa.hu írja, bővítményként visszaállítható a Maps.


[link]

márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
16# ez érdekes, mert ha beírsz egy amerikai államot pl. Texas, ott működik itthonról is. Tehát jó kérdés hogy mi ez . . .
márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

8-as: Durva! Hogy lehet akkor elérni ezeket a dolgokat? (pl. műszaki leírásokat)

Ha már fordítás! Utálom, amikor egy pontatlan magyar fordítású videót dib be a YT, de közben meg nem is magyarul beszélnek benne!

márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
83%

Nagyon köszönöm #17 Golli

Naponta többször használtam a térkép funkciót, munka miatt. Nagyon zavaró volt, hogy folyton be kellett írni a google.com/maps címet. Végül elmentettem könyvjelzősávba. De láttam most már, hogy az útvonaltervre kattintva is feljön.


Aki nem érti, hogy ez miért olyan nagy baj "egyeseknek", annak mondom, hogy próbáljon olyan kocsit vezetni, amiben fel van cserélve a fék és a gázpedál. Hozzá lehet szokni, csak inkább ne tedd, meg gondolom nem is akarsz.


Aki nem használja napi százszor ezt a funkciót, az lehet nem érti miért kaptam idegrángást tőle. Ez van.

márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!