Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért és hová tűnt el a...

Miért és hová tűnt el a Google keresőből a térkép funkció? Hogyan lehet előcsalogatni? PC, Chrome.

Figyelt kérdés

febr. 24. 10:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Második unokatesómnak Trabantja volt, az apjának Wartburgja. Néha az apja kocsiját vezette, de biztos vagyok benne, hogy a pár indulatszó kijött a száján! Ugyanis a Trabant meg a Wartburg (újszülöttek kedvéért kormányváltós), és pont az ellentettje a váltó az egyikben, mint a másikban. Azaz az egyikben alul van az 1-3 és felül a 2-4, míg a másikban felül az 1-3 és alul a 2-4!
márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Rossz a hasonlat. Nekem volt Trabantom meg Wartburgom is, 2 pillanat alatt állt át a "vezérlés" a váltóra. A mai napig gyakran vezetek jobb és baloldali közlekedésben, a váltás szintén néhány másodperc.

Én is naponta többször használtam ezt a funkciót, rohadtul idegesít, hogy már nem elég csak a település nevét beírni, hogy legalább a nagyjábóli elhelyezkesést lássam országon belül. De gondoltam, hogy valami EU törvény lehet a dologban.

márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
37%
A DMA miatt szüntették meg az EU-ban, hogy teret adjanak a konkurenciának is. Így az EU politikusai nem tudnak arra hivatkozni, hogy ez a remek feature hátráltatja a konkurens térképszolgáltatók érvényesülését a piacon. Vastapsoljuk meg őket! Éljen az EU!
márc. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
33%
Már két napja vissza került utolsó . . .
márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Wow, úgy tűnik, tényleg újra működik!
márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Nálam nem megy. De a DMA-t amúgy a Google nyilatkozta, érdekes lenne ha hirtelen mégis visszakoznának.
márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nem tolong a konkurencia! Nem lehetne egy opció, hogy bekapcsolhassam újra?
ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Visszatették, működik, ahogy írtuk korábban.
ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Nem állították vissza, sőt azóta a Telex hírként is leadta, hogy DMA miatt vették ki a funkciót EU-ban.
ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!