Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik az nCore-al?

SIDLER22 kérdése:

Mi történik az nCore-al?

Figyelt kérdés

Sok torrentet töltök le és seed-elem is vissza őket. Amikor lejár a Hit&Run listán akkor letörlöm. Ez eddig jó is volt, de kb 1-2 hónapja elkezdte azt, hogy pár nappal később már lekerült torrenteket visszarak, hogy akkor ezt még 4-5 órát seedelni kéne. Miután már letöröltem mert nem volt a listán. Nagyon idegesítő mert ki van számolva a hely, hogy mit hogyan rakhatok a gépre, hogy seedelni tudjak és megkavarnak ilyen hülyeségekkel.

Van erre valami megoldás, hogy miért van ez?



márc. 1. 10:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván rosszul volt felépítve az oldal, azért működött 19 évig tökéletesen! :)
márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Épp most nézem.

Letöltöttem kb két hete egy 300 gigás torrentet (anime sorozat).

A rendszer fel is számolt korrekten 50 órát. Ezt elkezdtem seedelni szépen lassan majd ma reggelre hirtelen lett belőle 152 óra! 😳

Lesz is kedvük ezt valamikor kijavítani vagy innentől fölösleges NFO-kat kell vissza töltögetni?

márc. 3. 06:21
 13/26 anonim ***** válasza:

12, Van egy rossz hírem, ez mostantól így lesz. Le is írta a fórumban az a büdös, tahó, Laccoss nevű senki, aki attól érzi sikeres embernek magát, hogy odatettek a neve mellé az nCore-on egy "helpdesk" feliratot, miközben az életben meg nem vitte semmire.


Minél nagyobb állományt töltesz le, annál tovább kell seedelned. Azt persze érdekes lesz, hogy a 152 órát hogyan fogod teljesíteni két hét alatt, mert akkor kábé napközben végig mennie kell a gépnek.

márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Majd legfeljebb nem lesz vissza seedelve azt kész. Elite rangba vagyok szóval nem is kéne, hogy foglalkozzak vele, de azért zavaró, hogy egy ilyen belső hiba rontja a statomat :/
márc. 3. 10:19
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

"Minél nagyobb állományt töltesz le, annál tovább kell seedelned."

Ez mindig is így volt, mióta bevezették az aránymentes rendszert. Wiki: "A minimum seedidő 48 óra, amihez még hozzáadódik a letöltött adatmennyiség GB-ban számolt méretének 0.4-szerese órában,"


"a 152 órát hogyan fogod teljesíteni két hét "

2-6 hét alatt kell teljesíteni, de ha beleesik a HnR limitbe, akár az egészet ignorálhatja ahogy van.

márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%

“2-6 hét alatt kell teljesíteni”


Ennek azért nézz utána még egyszer.

márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Te utána néztél? Ott van a Wiki-ben leírva.
márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hat hét a seedelésre, mikor havonta újul meg a hit ‘n’ run, a helyezés, stb? Hazaérek meg fogom nézni azt a wikit!
márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nincs fent az nCore-n ezek a filmek?


-Robert


-The Last House on Cemetery Lane


Stb streaming filmek sorozatok?


Ennyire már nem jó az nCore hogy lenyomja egy streaming és az ingyenes filmnézős oldalak is?


Ez azért felháborító hogy az nCore már nem olyan mint régen volt, most már más oldalakon kell keresni azokat a a filmeket már.


Csomó film még mindig nincs fent az nCore-n Titkos társaság, Túsztanya, Rosamunde Pilcher: Erdbeeren Im Fruhling, csomó régi barátok közt rész is eltűnt.


Nem az nCore ellene vagyok de már nem ott vannak fent az új filmek hanem YouTube, Videa, Online, Streaming.


Felnőtt tartalom is hiányos nincs fent a Zsebibaba meg a Wolkmane Angéla tartalmú videók amiket más torrent oldalról szereztem be.

márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"A rendszer csak a hónap végén ellenőrzi a seedkötelezettséget, tehát minimum 2 hét, maximum 6 hét van a teljesítésre."


Hát ez nagyon nem egyenlő a 2-6 hét seedidő lehetőséggel, mert a hat hetet csak a legoptimálisabb esetben éred el.

márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!