Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha aliexpressről rendelek...

Ha aliexpressről rendelek valamit és egy posta címét adom meg címnek, akkor postán maradó lesz a csomagom?

Figyelt kérdés

márc. 5. 01:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, és a kis kínaiak 99%-a spórolni akar. Innen kezdve ne mondja már nekem senki hogy a Postának "mindent ki kell hoznia", mert ez marha nagy kamu.
márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11: De, a kis kínaiak spórolni akarnak - ezt bizonyítja az általad citált cikk is.

Ha normális csomagként adnák fel a dolgot, akkor a csomagpostás kivinné a csomagot, mint minden rendes esetben.

márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Ezt senki sem vitatta. Én annyit mondtam hogy az Aliról rendelt dolgok 90%-át nem hozza ki a postás. Erre jött valaki aki szerint meg mindent kihoznak, ami nettó hazugság.
márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Én annyit mondtam hogy az Aliról rendelt dolgok 90%-át nem hozza ki a postás."

És miért nem hozza ki? Nem a Posta miatt, nem a postás miatt, hanem a spúr kínai miatt, aki nem hajlandó rendes, európai szabványnak megfelelő postai csomagolást alkalmazni.

márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rugózhatunk rajta de akkor sem hozzák ki.
márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!