Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most komolyan ennyi lett az...

Darklord88 kérdése:

Most komolyan ennyi lett az adathalász vagy csaló a facebook marketplacen?El akarok adni valamit rámír . Egyszer tegez, egyszer magáz aztán el akarja kérni a nevem,email címem stb.Mirefel adnám meg amikor én lennék a feladó?

Figyelt kérdés
márc. 21. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm egy BT fülest hirdetett. 1 nap alatt 9 érdeklődő ebből 6 már intézek mindent rendelem a futárt kérem a számlaszámot és adatokat. Sajnos itt tartunk.


Mire fel adnám meg amikor én lennék a feladó?


Őket nem érdekli mit árulsz csak az adataid hogy lenullázzon. Mivel sok emberkét be is tudtak csapni így most nagyon rámentek a témára.

márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személyes átvételhez eltitkoljátok egymás elől a kapcsolatfelvételi adatokat?
márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használd a Hardveraprót, ott nem sűrűn találkozhatsz ilyesmivel.
márc. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind kamu csaló profilok.Néha aránylag jól lemodelleznek lopott képekkel egy egy magyar átlag embert de ha jól megnézi az ember a profilokat látszik,hogy vagy egy két napos profilok vagy sok a külföldi ismerősük meg látszik az,hogy csalók.Kicsit már profibbak az üzenetek írásában is mert néha magyarabb mint régen de még mindig csak akad google fordító hiba de ugye aki már küldött csomagot az már ott veszi a lapot mikor írja,hogy ő majd intézi a szállítást.Jelenteni meg hiába jelenti az ember mert a facebooknál valószínű nincs élő ember ellenőrzés így mindig az jön vissza,hogy a profilokkal semmi gond minden rendben.Én tegnap adtam fel hirdetést már a 4. kamu profil ír rám már unalmas.
márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KissFranci válasza:
Igen, több ismerősöm pórul járt párszor mostanában. Ajánlom, hogy olyan oldalakat használj, amik ténylegesen adás-vételre vannak és nem csak mellékesen lehet erre használni. Én több online hirdető oldalt és csopit kipróbáltam már és amiről maximálisan kitudom jelenteni, hogy nem csalódtam még soha benne az a Vatera. Ajánlom neked is!
ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!