Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sos! Mit csináljak megérkezett...

Hosszúhajú kérdése:

Sos! Mit csináljak megérkezett a rendelésem a temu-tól de... ?(Tovább lent)?

Figyelt kérdés
de nem voltam itthon. Azt írják holnap újra próbálják de holnap se lesznek itthon. Nem tudom lemondani mert munkám van és szükségem van pénzre. Mit csinálnak ilyen esetben mások. Mindenképpen itthon kell lennem, azt hittem ha nem sikerül hagynak majd egy üzenetet hogy átvehetem a postán hiszen írják is hogy a csomagküldője a magyar posta. Most ezt hogy oldjam meg. Hogy érjen el őket illetve mi lesz ha holnap sem találnak itthon.

márc. 26. 19:44
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
na, hát én ezt most tudtam meg. neked is volt egy olyan nap az életedben amikor ezt megtudtad. nekem ez ma volt.
márc. 27. 00:16
 12/27 A kérdező kommentje:
na képzeljétek megoldódott. reggel hívtam a futárt, ott volt a száma, és szépen meg tudtuk beszélni mikor ejtsen útba. elképesztő rendes volt!
márc. 27. 21:59
 13/27 anonim ***** válasza:

Én sem voltam itthon és a futár felhívott, hogy mikor jöhet legközelebb.

Az a baj, hogy hajnali 4-kor írtak egy emailt, hogy aznap 10-11 körül hozzák és 8-9 óra között megint írtak egy emailt, hogy jön a futár.

Az nem igaz, hogy nem értesítenek.

Esetleg reggel nem mindenki nézi az emailjeit.

ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Igen az a jó hogy nagyon rendesek én nem is tudtam de öt munkanapon belül bármikorra lehet kérni a szállítást. Azt hittem úgy megy mint a postánál nem is tudtam hogy ilyen rugalmasak.
ápr. 4. 19:31
 15/27 anonim ***** válasza:

Én tegnap kaptam meg (szállítási időn belül) a rendelésemet sokféle ruhaneműt vettem. Eleinte szívtam a fogamat, hogy előre kell fizetni, de reszkíroztam. Mindegyik szuperül néz ki, de egyenként kell mosni, mert mindegyik engedi a színét. Mosás után megtartotta a színét, formáját, anyaga is jó. Ez legyen a legnagyobb bajom, hogy egyenként kell mosni, annyira szép, hogy ezen nem görcsölök.

A pólóknál figyelni kell a mellméretre, mert van amikor az M-es jó, de van, amikor az L-es. Minden póló fenék alá ér és egy macskanadrággal szuper lesz.

Szerintem megbízható webáruház. Máskor is fogok rendelni.

ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15. de jó hogy más is így látja :) nekem is nagyon bejött! - és egy nappal korábban jött a szállítás.

szóval azt mondod egy mosás nem volt elég arra hogy kiadja a színét? és színfogó a további mosásokra???

a méret nem volt gond, mert sem a számozást, 38, 40, 42, ...sem a méretbetűt, M, L... nem vettem figyelembe, csak is kizárólag a cm-ben megadott mellméret értéket. mert az egyértelmű és nem méretezés kérdése, a centi az mindig, mindenhol, mindenben ugyanannyi.

ápr. 5. 02:32
 17/27 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyesen csináltad, hogy a cm-t nézted, így semmi probléma nem lesz a mérettel.

A póló piros-fehér csíkos és a piros engedi a színét, viszont ami jó hír, hogy a fehéret nem fogja meg, szép fehér maradt. Ugyanez van a fekete-fehér csíkos pólónál.

Azt fogom csinálni legközelebb, hogy kettőt pólót fogok a gépbe tenni, rövid, kímélő mosásra, szinfogóval, remélem egymást nem bántják majd és ha rendben lesz akkor megy az egész együtt.

De az anyag annyira kellemes fogású, nem gyűrődik, hogy nekem nagyon tetszik. Kellemes viselet lesz.

ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igen én is azt tapasztaltam hogy nagyon puha a póló szerű anyag, és jó ötlet fokozatosan beavatni őket. Örülök hogy nem fogták össze saját magukat. :D

Azt megtennéd hogy amikor színfogóval mostad őket utána írsz hogy mi történt velük? Ezt előre is köszönöm jó lenne tudni mire számíthatok majd.

ápr. 5. 19:25
 19/27 anonim ***** válasza:
18# Rendben, a következő mosásnál jelentkezem, kb. 1 hét.
ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
19. :) köszi!
ápr. 5. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!