Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sos! Mit csináljak megérkezett...

Hosszúhajú kérdése:

Sos! Mit csináljak megérkezett a rendelésem a temu-tól de... ?(Tovább lent)?

Figyelt kérdés
de nem voltam itthon. Azt írják holnap újra próbálják de holnap se lesznek itthon. Nem tudom lemondani mert munkám van és szükségem van pénzre. Mit csinálnak ilyen esetben mások. Mindenképpen itthon kell lennem, azt hittem ha nem sikerül hagynak majd egy üzenetet hogy átvehetem a postán hiszen írják is hogy a csomagküldője a magyar posta. Most ezt hogy oldjam meg. Hogy érjen el őket illetve mi lesz ha holnap sem találnak itthon.

márc. 26. 19:44
1 2 3
 1/27 ludicrousSpeed ***** válasza:
0%

"Most ezt hogy oldjam meg. "


Ahogy mindenki más. Otthon maradsz, átveszi más, rendeled a munkahelyedre...

márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a Posta hozná ki, vagy ki hagyott értesítőt? Mindenesetre a Posta ott fogja hagyni a Postán, és oda lehet menni érte. Ha ExpressOne szállítana, akkor ők reggel küldenek mailt, ahonnan át lehet irányítani a csomagot (akár automatába)
márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1. akinek fix munkahelye van az rendelheti oda. és akinek van elég pénze, az ki is vehet egy szabad napot. de én magántanár vagyok, úton vagyok, hiszen megyek a tanítványaim címére. nem mondhatom meg a kis 10 éves tanítványaimnak hogy kérd meg anyád hadd szállítsanak a ti címetekre.

2. igen, stimmel, azt írták a szállító a magyar posta de most látom az emilben hogy egy futárszolgálat viszi ki- ami nem a magyar posta - ők szállítják ki. és valóban expressone - életem első netes rendelése, azt gondoltam hagynak értesítőt és odamegyek átveszem. írták hogy reggel küldenek új értesítést az időpontról, de nem állok úgy anyagilag hogy lemondjak egy tanítványt. van egy szám, felhívtam őket, de már nem elérhetők, nincs munkaidő. - nemrég értem haza. hogy működik ez az automata rendszer amiről beszélsz? és ilyenkor este mit tudok tenni?

márc. 26. 20:44
 4/27 anonim ***** válasza:

expressone.hu

Csomagkövetés, csomagautomatába helyezés, stb. Azonosító alapján tudsz intézkedni munkaidőn kívül is.

márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
jezusom, hogy a mai vilagban ezeket nem tudjak az emberek megoldani..
márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

4. köszi!

5. jesszusom, hogy a mai világban csak olyan fiatalok élnek akik nem láttak még olyan 48 évest aki sosem rendelt neten és neki is ugyanúgy meg kell tanulnia dolgokat, mint ahogy másoknak is....csak jessszusom, neki később kell megtanulni, mert régimódi és nem bízott a netes rendelésben. jesszusom de érdekes hogy ez a tudás nem születetten van belekódolva...

márc. 26. 21:14
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
Jezusom, hogy amikor rendelsz valamit, akkor tudhatnad azt hogy errol kapsz visszajelzest mikor erkezik, tehat megtudnad oldani, kiveve ha lofaszt se kuldenek rola es pont akkor jon amikor nincs otthon senki tenylegesen.
márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


na ezt olvasd el nagyokos! és nem tudtam hogy netes rendeléskor érkezik visszajelzés, mint ahogy te sem tudtad mikor tanultad. én most tanulom.

márc. 26. 21:43
 9/27 A kérdező kommentje:

rossz linket küldte el:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


itt a valódi amit akartam. láthatod hogy próbáltam tájékozódni . és kaptam választ. csak épp nem így történt...

márc. 26. 21:44
 10/27 anonim ***** válasza:
Hat de, tudtam hogy valamit fogok kapni. Errol altalaban szoktak visszajelzest kuldeni mar rogton utana, hogy a rendeles elment-e, illetve arrol is hogy hany munkanapon belul kuldik. :)
márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!