Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sos! Mit csináljak megérkezett...

Hosszúhajú kérdése:

Sos! Mit csináljak megérkezett a rendelésem a temu-tól de... ?(Tovább lent)?

Figyelt kérdés
de nem voltam itthon. Azt írják holnap újra próbálják de holnap se lesznek itthon. Nem tudom lemondani mert munkám van és szükségem van pénzre. Mit csinálnak ilyen esetben mások. Mindenképpen itthon kell lennem, azt hittem ha nem sikerül hagynak majd egy üzenetet hogy átvehetem a postán hiszen írják is hogy a csomagküldője a magyar posta. Most ezt hogy oldjam meg. Hogy érjen el őket illetve mi lesz ha holnap sem találnak itthon.

márc. 26. 19:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ígéretemhez híven jelzem, hogy a Temutól rendelt csíkos pólóim színfogóval történő mosás után mindegyik megtartotta a szép színét.

Mind az 5-öt (más színűt is) betettem a gépbe lesz ami lesz, de szerencsére kellemes csalódás volt, hogy lehet őket együtt is mosni.

Lehet, hogy többszöri mosás után már nem is fog engedni semmit.

A színfogó azért jó ha velük van.

Én kb. 2 evőkanálnyi ecetet is tettem az öblitőhöz, elvileg az is színfixáló. Úgy hallottam régen így csinálták.

ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21. Jaj de jó!!!!!!!! Tényleg nagyon örülök!!! És nagyon köszönöm hogy megírtad!!!!!! Szuper!!
ápr. 11. 14:26
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon szívesen, én is sokszor mástól tájékozódom. Nagyon kellemes viselet mindegyik, még ebben a nagy melegben is.
ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Még annyit, hogy én 30 C fokon mostam 30 percig.

ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Szuper, ezek szerint nem kell szarrá mosni! Még sosem próbáltam a 30 percet de akkor elsőre azzal fogom kezdeni. Amúgy tényleg minek órákig mosni:) a 30 fokra tippeltem én is.jo hogy ezeket megírtad! :)
ápr. 16. 15:40
 26/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egyébként ha kézzel mosnánk, akkor sem mossuk 15 percnél tovább, vagy még annyit se, a többi az öblítés volt a gépnél.

Szerintem bőven elég neki.

ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
igen, lehet hogy én túlzásba viszem...
ápr. 22. 03:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!