Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek azokkal, akik...

Mit tegyek azokkal, akik letíltanak engem msn-en? Pedig nem követtem el semmi olyat, ami okot adott volna rá, nem zaklattam őket, normálisan beszélgettünk. Baráti viszony volt köztünk, mindenről el tudtunk beszélgetni.

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy én is letíltanám őket, mert ezek után már úgysem beszélnék velük. De ha letíltom őket, akkor az olyan gyerekes húzás lenne szerintem (ő letíltott, na akkor én is...). Viszont ha meg nem teszek semmit, úgy érzem, hogy azt gondolják rólam, h egy naiv kis senki vagyok, akivel ilyesmit meg lehet tenni, és ők jót röhögnek rajtam. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2009. jan. 5. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, kozeli ismerosrol van szo, vagy csak netes kapcsolatrol. Ha kozeli ismerosrol, akkor mindenkepp szamonkernem tole, hogy miert tette ezt.


Ha csak netes kapcsolat, akkor torolnem (de nem tiltanam le, igy ha megis akar valamit, tud irni, en meg meglatnam, mit reagalok neki) a pics.aba (bocs :) ), minek nekem egy ujabb stresszfaktor?


Egyebkent, honnan tudod, hogy letiltott?

2009. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van az msn plus! progi, és abból látom h nem vagyok a listájátn, és van a blocksatus, ahol szintén lehet látni, hogy ki tíltott le. egyébként baráti viszony volt köztünk, megbeszéltünk elég sok mindent, és ezért is vagyok felháborodva, h csak minden szó nélkül történt a letíltás. egyébként én látom h ő mikor van fent, csak ő nem lát engem szerintem, mivel nem vagyok a listáján. nemhiszem h lenne rá alkalmam h megkérdezzem, h mi az ok?
2009. jan. 5. 22:05
 3/6 anonim válasza:
83%
Ha letiltott, nem láthatod, hogy fent van-e. Lehet, hogy csak törölt.
2009. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha látod, akkor nem tiltott le...
2009. jan. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem először kérdezd meg, h direkt csinálták-e.
2009. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha Te látod őt msn -en akkor nem tiltott le téged. Ha letiltott volna ,akkor ő látna téged--Nálad meg a "nem elérhető partnerek " között lenne a neve. Az msn plusszal csak annyit tudsz megnézni hogy fenn vagy -e a partnerlistáján ---magyarul törölt -e az illető vagy nem . Azzal nem lehet megnézni hogy le vagy e tiltva!
2009. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!