Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiwen kaptam egy levelet...

Iwiwen kaptam egy levelet valami movie star studio-tól. Sokan kaptak ilyet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 21:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én nem!
2009. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam szerintem, bár most nem működnek az üzenetek. :)

Mi állt benne?

2009. jan. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Szeretnél Te is ismert lenni vagy csak egyszerűen kíváncsi vagy a képességeidre?

Itt a nagy lehetőség!

A Movie Star Studio válogatással egybekötött felvételit hirdet a média különböző területeire!

Olyan fiatal 10-20év közötti fiúk és lányok jelentkezését várjuk, akik híres színészekkel és ismert médiaszemélyekkel szeretnének szerepelni a médiában, tévés és filmes produkciókban.

Egy előzetes felmérés alapján lehetőséget adunk neked a válogatáson való megjelenésre. Budapesten a következő válogatást Szorcsik Viktória színésznő, Hujber Ferenc színész és Szabó Győző színész közreműködésével tartjuk.


Ha nem szeretnél lemaradni, válaszüzenetedben küldd el a nevedet, életkorodat, saját és szülőd

telefonszámát és hamarosan jelentkezni fogunk a részletekkel kapcsolatosan.

Sok sikert!


Üdvözlettel:

Movie Star Studio

2009. jan. 13. 19:59
 4/28 anonim válasza:
Igen, hozzám is bejelentkezett a sztár studio, s én válaszoltam is nekik. Elküldtem nekik az elérhetőségemet, s a kislányomat meg is hívták egy válogatásra. A férjem szerint, ha reklámhoz szeretnének válogatni, Zsófit el ne vigyem a meghallgatásra. Pedig nagyon tehetséges kislány, gyönyörűen mond verset, zongorázik, énekel,sőt nagyon mutatós szép gyermek. Tartok tőle, hogy akik erre elmennek más értékrenddel bírnak. Nem tudom kitegyem-e ennek a világnak.
2009. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De azt szeretném tudni, hogy kamu-e?
2009. jan. 15. 17:25
 6/28 anonim válasza:
Nem kamu! Viszont szemüveges gyerekek ne menjenek, "ők nem jók semmire".
2009. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok szemüveges..:P na mindegy. És.. csak bizonyos emberek kaptak, akik "megtetszettek nekik" vagy mi alapján kapott valaki és valaki nem?
2009. jan. 18. 00:22
 8/28 anonim válasza:
A sztár stúdió abból él, hogy van egy gyerekanyaga adatokkal. Ha kell gyermek statisztának, reklámra vagy fotózni akár divatmagazinokba is, ők bizonyos összeg ellenében megadják e gyermekek adatait.
2009. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
Tulajdonképpen felkínálják a jelentkező gyermekeket, s majd azok a cégek válasszák ki ezeket a gyermekeket arra, amire nekik kell. Lehet, hogy van olyan, akinek éppen, hogy a szemüveges gyermek kell.
2009. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Mi elmentünk,hat éves a kislányom.Aznap 63 gyerek volt,hármat választottak ki,egy szemüveges kisfiút,a kislányomat és még egy kislányt.A kislányom nem nevezhető szépnek,de nem is azokat keresik.Inkább az érdekes,kicsit,,kilóg a sorból,, gyerekeket.Azóta volt egy egész de-ös fotózás,nagyon komoly volt,a három gyerekhez 5 szakember jött.Fodrász,stylist,fotós,sminkes.Jól érezte magát.De nem mondjuk senkinek,mert azóta mindenki utálkozik.Ez van.A válogatáson is volt fotós,színész,producer.Most készült el a portfoliója,majd meglátjuk.Ja,sejpít,raccsol,szóval nem tud még rendesen beszélni.Logopéduhoz jár.
2009. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!