Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiwen kaptam egy levelet...

Iwiwen kaptam egy levelet valami movie star studio-tól. Sokan kaptak ilyet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 21:47
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

Hello!

Én is iwiwen kaptam levelet, hogy lesz itt válogatás és

elmentem, Hujber Ferenc volt a válogató. Én már nem vagyok gyerek, 19 éves lány vagyok és korántsem modell alkat, molett vagyok, de nem ez számított, hanem az, hogy szépen olvastam verset és a gyakorlati feladatot is jól teljesítettem. Így sikerült bekerülnöm és nagyon örülök neki, mert nagyon jó, élvezem az órákat, végre azt csinálhatom amit mindig is szerettem volna és híres emberek foglalkoznak velünk:D

2009. márc. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:

Én is kaptam, de nekem még pluszba még utóiratként is megjegyeztek 1-2 dolgot. Én minden esetre visszaírtam nekik, de éberen figyelem mi fog történni, hisz a nővéremet is majdnem átvágták egy hasonló esettel.


Nem szabad minden e-mailnek bedőlni, csak ha már megbizonyosodtál a jogszabályokról, részletekről, a cégnek, rt-nek a valódiságáról!

2009. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:

Ez nem kamu!!!

A saját bőrömön érzem h nem kamu ugyanis én bekerültem...Csak próbáljátok meg meglátjátok h naon jó lesz!!!!:D

Üdw és sok sikert!!!^^

2009. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Sziasztok!!!

én is kaptam egy ilyen levelet az iwiwen.

nem tudom h mit csináljak menjek-e vagy nem..:S

a válogatáson mit kell csinálni vagy miket kérdezneek??

köszönöm előre is:)

2009. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 niginhoo válasza:
Én is voltam válogatáson, Hujber Ferenc volt ott. Bekerültem, azóta voltam portfólió fotózáson. Következő alkalommal a TV2 casting igazgatója fog minket tanítani, aki név szerint Somorjai Tibor. (barátok közt volt Ákosa..) Viszont amit nem említ senki, ennek az egésznek van anyagi vonzata is, amit az e-mail-ben nem írnak. Viszont összetéve az egész szerintem megéri.
2009. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 niginhoo válasza:
Ja, és amúgy a válogatáson nekem verset felolvasnom, illetve egyfajta szituációt kellett előadnom.
2009. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

És mennyi pénzbe kerül?

Pontosabban milyen feladatok voltak?

Én myvipen kaptam egy ilyen levet és azóta teljesen be vagyok pörögve! :)

És jelentkeztem is a hivatalos honlapjukon.

2010. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:

150 000 FT + áfa a teljes ár ami tartalmazza a portfólió fotózás és a színészek által tartott órákat is.

Én elmentem, bekerültem.

Várom a fejleményeket.

2010. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
sziasztok. én tegnap voltam a castingon... jó volt... be kellett mutatkoznom, felkellett olvasnom egy verset és egy szituációt el kellett játszani.
2010. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
sziasztok. Én az előző vagyok. Tegnap voltam a válogatáson. Én Somorjai Tibihez kerültem... ő castingolt engem. Annyi volt a feladat hogy be kellett mutatkoznom, fel kellett olvasni egy verset, meg egy szituációt el kellett játszanom. Tök rendes volt, rögtön mondta hogy tegeződjünk...
2010. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!