Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiwen kaptam egy levelet...

Iwiwen kaptam egy levelet valami movie star studio-tól. Sokan kaptak ilyet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 21:47
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Pont ma voltam. El ne menj. Adnak egy adatlapot, kikel töltened, kapsz egy verset, amit felkell olvasnod a TV2 producere előtt, és egy kis szituációt ( én ezt kaptam: Szakíts telefonon másfél percben a barátoddal azért, mert a legjobb barátnőddel láttad a moziban )

Aztán elbeszélgettek velünk. ( Apum, Én, és az a csaj )

Aztán h a regisztrációs díj 380 ezer forint de mivel én jó vagyok, nekem csak 150. Ahhaa. Persze. A nagy Ló**szt.

Mindnekinek ezt mondják. Elveszik a pént és semmit nem adnak érte. SEMMIT. El ne menjetek. Ajánlom a playgrundot. az jó. :)

2010. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

szia! tegnap én is voltam válogatáson, be is kerültem :)

én jól éreztem magam, most készülök a fotózásra. nagyon remélem hogy nem kamu, habár nézd azt a részét hogy csak simán egy átlag fotózás kerül ennyibe.(150ezer) ebbe azért benne van az oktatás, fotók, reklámozás.találkozhatsz olyan emberekkel akikkel talán soha nem találkoznál. én belementem majd a végére kiderül hogy mi lesz belőle :)

2010. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Kérdezném azokat akik 2009 körül kerültek bele ... Megérte? tényleg kaptatok munkát? így már sztem elég idő eltelt mi a véleményetek? belevágjak én is? nem tudom igazából félek hogy kamu ... mik a tapasztalatok?
2011. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Szia! ^^ Én múlt szombaton voltam a válogatáson és annyira jó voltam -vagyis ők ezt mondták- hogy bekerültem. Ma voltam fotózáson. Szerintem megéri.:D És nem kamu. A pénzről pedig annyit, hogy híres egy cég és nekik is meg kell élniük.:)
2012. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

én tegnap voltam a válogatáson és bekerültem

szombaton lesz a fotózás

tényleg sok pénzbe kerül, és félek nagyon hogy kamu...


arra tényleg kiváncsi lennék hogy van-e olyan aki kapott munkát is?

2012. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

sziasztok, én is elvégeztem a tanfolyamot, tavaly decemberben. Hujber Ferinél vizsgáztam, nagyon jóóóó volt :))))) mondjuk nagyon izgultam de ötös lett hihi :)

nem szoktam kommentelni, de úgy éreztem most muszáj, mert: egyrészt a csoportot 16an kezdtük el, és 2 barátnőm is jött a válogatásra velem egütt, de csak én feleltem meg, szóval ez nem igaz, hogy bárkit felvesznek!! a másik meg, hogy én 4 castingon voltam már, amire a stúdio küldött, az igaz, hogy egyikbe sem kerultem be, de erről szerintem nem ők tehetnek. viszont egyszer hostesskedtem nekik, azért 12 ezret kaptam. mikor mi voltunk anyukámmal, nekünk nem mondták, hogy micsoda sztár leszek. engem régóta érdekelt a színészet, és ki akartam magam próbálni, a pénzen múlott, de szerencsére azt a szüleim megoldották :) és én egyáltalán nem bántam meg, hogy megállítottak az utcán, mert ha ez nem történt volna meg, akkor most nem végeztem volna el, és nem találkozhattam volna híres színészekkel. amúgy 17 éves lány vagyok, nem igazán érdekelt semmi, ami a szüleimet zavarta, mindig ezzel cseszegettek :D de mostmár tudom, hogy színész leszek, vagy ha az nem jön össze újságíró... szóval már ezért megérte. És semmi sincs ingyen, vagy ha igen szoljatok mert akkor én is igényt tartanék rá :DDDhehe

a rossz májú kommentelőnek meg csak annyit, hogy azért, meert ő nem használta ki ezt a lehetőséget ne vegye el mástól a kedvet mert igenis jo hely. -_-

üdv. johanna.

2012. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
utolsó! Adom.:))
2012. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Engem most választottak be pont ma :)

Pls jelentkezzen aki az órák után kapott állást fontos lenne

2013. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!