Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bizonyos oldalakat nem tölt...

Bizonyos oldalakat nem tölt be a Firefox. Egy percre bevillantja, aztán elmegy, és csak tölt, alul meg azt írja ki, hogy gostats.com beolvasva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Irtsd le a vírusokat a gépedről a Malwarebytes' Anti-Malware programmal. Telepítés után frissítsd, majd Teljes vizsgálat végrehajtása.


NE HASZNÁLJ WAREZ VÍRUSIRTÓT!

Használj ingyeneset, Microsoft Security Essentials (eredeti win esetén), COMODO (ha türelmes vagy, mert sokat kérdez), AVG2011, Avira (ez utóbbi angol és lényegesen le van butítva a free verziója).

NOD32-t is használhatsz, az SG fórum NOD32/ESS topikjában találsz újságos kódokat. A program beállításában is kaphatsz bárhol segítséget.

Állítólag jó még a Panda Cloud Free is.


Bár igaz, bármelyik vírusirtó mellett becsusszanhatnak ilyen dögök...

2010. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
* Ja, bocsi, ha legális vírusirtód van, ez nem gyanúsítás akart lenni! ;)
2010. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
avast-om van, futtattam és semmit nem talált..:(
2010. dec. 15. 20:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, ha valaki itt feltesz egy kérdést, hogy miért hülyült meg a gépe/miért lassult le, akkor két lehetőség van: vagy warez vírusirtó van a gépén, vagy az avast!.

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez az egyik leggyengébb vírusirtó. A "névtelen", ismeretlen vírusirtókkal van egy szinten.

Cseréld le.

De előtte futtasd a Malwarebytes' Anti-Malware-t!

[link]

2010. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy valamit megtennél kérlek?


Ha a Malwarebytes' megtalálta a kártevőt, akkor megtennéd ha megkérlek, hogy mielőtt elimináltatod vele, berakod az avast! karanténjába, és beküldöd elemzésre?

Kezelőfelület / Karbantartás / Karantén / jobb egérgomb a területén / Hozzáadás / kitallózod / Jobb egér a fájlon / Elküldés a víruslaboratóriumnak. Innentől egyértelmű, kitöltöd az űrlapot. Megadhatod az e-mailedet is, nyugi, nem fognak spam-et küldeni. Miután kitöltötted az űrlapot, Karbantartás /Frissítés / Modul és vírusdefiníciók frissítése.


Remélem menni fog úgy is, hogy ha már az MBAM (Malwarebytes') detektálta. De lehet, hogy zárolni fogja, és nem enged "hozzányúlni" a fáljhoz. Minden esetre, próbáld meg.

2010. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De tényleg futtasd, amit ajánlottam!

Valószínűleg vírus miatt viselkedik így a Firefoxod. Nemigen van más ötletem.

Majd tájékoztass a fejleményekről! ;)

2010. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszi minden tippet!! tegnap leszedtem és futtattam is a Malware-t. talált vagy 6 vírust. leszedtem vele. ment is a firefox. ma bekapcsoltam a gépet, és megint azt csinálta, amit tegnap, ezért megint malware-zek....
2010. dec. 16. 14:43
 8/13 A kérdező kommentje:
töröltem az avast-ot, most nod32-vel futok. nem tudom,kéne még valamilyen program a max protectionhoz????
2010. dec. 16. 15:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos leszedte?

Rendszer-visszaállítás? Csökkentett módban vírusirtás?

Le kell szednie... Vírusirtó-fejlesztők is a Malwarebytes' Anti-Malware-t ajánlják vírusirtásra, olvastam több helyen is. Tehát le kell szednie, ha más nem csökkentett módban és kikapcsolt rendszer-visszaállítás mellett.



A NOD32-t be kell állítani. Alapbeállításokon nem (olyan) jó. Kell még egy tűzfal, illetve a Malwarebytes'-t időnként futtasd, FRISSÍTÉS után.


Itt kapsz segítséget, javaslom regisztrálj is be, és kérdezd meg, milyen tűzfalat javasolnak, illetve hogy állítsd be a NOD32-t:

[link]



Itt pedig sok az off, segítséget se biztos adnak, ellenben találsz újságos kódokat - a banneren az újságneveknél, amelyik villog, az a legújabb:

[link]



Használd egészséggel, hidd el, jó vírusirtó! :)

2010. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként egy kérdés... Mivel szedted le az avast!-ot? A gyári eltávolítójával?
2010. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!