Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj az internetemme...

Mi lehet a baj az internetemmel? ,

Figyelt kérdés

UPC modemes internetem van, internetezek, és egy idő után elmegy a net. A modemen akkor nem villog a link led sem.

Mi lehet a baj? Az én gépem a rossz, vagy a modem?

Akkor is kell hálókártya, hogyha USB-n is megy be az internet??? Mert a modemből 2 kábel megy a gépbe az egyik az RJ45-ös netkábel a másik Usb-n. Csak azt nem tudom, hogy most hol lehet a baj... Valamikor csak alapértelmezett átjáróm nincs... Valamikor se átjáróm, se IP címem....


A válaszokat előre is köszönöm!!!


2010. dec. 25. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túlmelegszik a modem. Nézd meg hogy tud-e levegőzni. Ha alul vannak a lyukak, akkor rakjál alá pl 2 ceruzát, és akkor majd kap levegőt!
2010. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tuti h nem melegszik túl mert a két oldalán, a tetején és még az alján is levegőzik
2010. dec. 25. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az egyik megoldással csatlakoztassad a modemet a gépbe. Vagy USB vagy LAN.
2010. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már úgy is, de az baj ha mindkettő be van dugva?
2010. dec. 25. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

"egy idő után elmegy a net. A modemen akkor nem villog a link led sem. "

Ilyenkor az upc rendszerében van egy kis kimaradás.

A másik dolog : az biztos,hogy nem egy bölcs dolog,hogy két külön IP megy be a gépedbe,ez okozhatja azokat a hibákat amiket leírtál,én csak vagy az egyik IP-t használom vagy csak a másikat.

2010. dec. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!