Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami baj van az internetemme...

Valami baj van az internetemmel, hogyan javítsam meg? (meghálálom 20L)

Figyelt kérdés
Fibernetes szerződésünk van. A modemen zölden kellene, hogy világítson az összes lámpa, de ha a gép ki van kapcsolva, akkor az első sárga lesz. Felhívtuk a szolgáltatót, állítólag bemérték, és minden rendben a netünkkel, szüleim is arra jutottak, hogy a géppel van a baj. Egyes oldalak bejönnek, csak lassabban; mások egyáltalán nem, vagy csak folyamatos frissítéssel sokadjára. A torrentet és az msn-t nem érinti a probléma.
2010. márc. 25. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám egy PC szakértőnek. Hidd el jobban jársz, minthogy magad még több problémával nézzél szemben.
2010. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te szerintem sehogy ne javítsd meg,mutasd meg egy olyannak aki ért hozzá,mellesleg neki személyesen is meghálálhatod....:D
2010. márc. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Futtasd le a virus és kémprogram irtókat, ez lehet fertőzés.
2010. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 czibles ***** válasza:
fertőzésen kívül még talán lehet megbolondult tűzfal vagy router, ha van.
2010. márc. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nem lehet, hogy a torrent "leszívja" a neted? Nekem UPC-s netem van, és egy bizonyos torrentkliens használata alatt konkrétan behalt a netem. A megabites sávszélesség mellett percekbe tartott szöveges oldalak betöltése. A probléma az volt, hogy a torrentkliens rosszul bonyolította az adatforgalmat, egy másikat kellett telepítenem.


Amúgy lehet, hogy itt összetettebb a probléma, ha maga a modem is szokatlanul világít. Első lépésben megnézném a telepítőcédéjén - biztos adtak hozzá - levő útmutatókat, amiben leírják, milyen fényjelzés mit jelent.

De a legegyszerűbb tényleg az lenne, ha kihívnátok vkit a Fibernettől.

2010. márc. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az jó lesz, ahogy a fibernetes supportot ismerem, az bizony eltart majd egy darabig... :D
2010. márc. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legalább azt meg kéne nézned, hogy mi van az első időnként sárgán világító lámpa fölé/mellé írva. (Ha PC-Link akkor semmi gond, csak a gép a hálókártyát is lekapcsolja, amikor kikapcsolod)


Valamilyen spyware keresőt futtass le, a-squared free például.

2010. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!!!!!!!
2010. márc. 26. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínű a torrent leszívja a netet. Ha kikapcsolod a torit, akkor jó a net? Ha igen, akkor a cfosspeed a megoldás. Crackelve kicsit macerás a felrakása, de megéri.
2010. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Fibernetes szerződésünk van" AZ már régen rossz :D
2010. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!