Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csúszik szét a Facebook-...

Miért csúszik szét a Facebook-on minden, ha explorer-el nyitom meg?

Figyelt kérdés
Amikor belépek a facebook-ra explorer használatával, akkor egy-két percig minden a helyén van, aztán elcsúsznak a bejegyzéseknél a képek, a hozzászólás mező és nem jeleníti meg jobb oldalon a születésnapokat, stb... Utána azt írja ki, hogy "explorer működés leáll". A legtöbbször akkor áll le amikor megnyitom az üzeneteket! Ez mitől van? Vírust kaptam?
2011. márc. 23. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát vírus is lehet, vagy valami egyéb kártevő... IExplorer amúgy sem a stabilitásáról híres... Próbáld ki a Mozilla Firefox 4-et! Tegnap jelent meg a végleges, nekem bevált. Emellett Futtasd az ESET Smart Security-t.
2011. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom hogy az IExplorer nem a legjobb... Használok Firefox-ot is. Emellett AVG antivirust használok, amit naponta frissítek... Köszönöm a választ!
2011. márc. 25. 06:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Explorer nem a legjobb? Enyhe kifejezés, messze a legrosszabb, még az IE9 is nagyon elmaradott szabványok terén. Chrome, vagy Firefox, ezt tudom ajánlani.


Amúgy sajna vírus lehetősége is fenn állhat.

De csak Facebookkal csinálja ezt az Internet Exploder?

2011. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pogi97 válasza:
Én google chrome-ot használok, és nekem is ugyan ez de nekem nem áll le. Belépek pár másodpercig minden jó aztán az egész elcsúszik balra úgy hogy a jobb oldali széle kilátszik, de az a rész nem csúszik el ahol kiírja hogy jött e üzenetem, meg az se ahol látom melyik ismerősöm van fenn.
2012. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!