Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetmegosztás, az egyik...

Internetmegosztás, az egyik gépemen van internet a másikon pedig elment, pedig előtte volt vk megmondaná hogy tudom rendbetenni?

Figyelt kérdés
lehet én nyomtam el vmt,, de non jó lenne ha már visszaálna csak veszekszünk itthon tesómmal a neten
2011. ápr. 1. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ennyi információból sehogy nem fog menni... Kb ugyan az mint hogy: "Piros póló van rajtam, és nincs net. Mi a baj?".
2011. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az a baj nem tudok mit írni róllla

routert használok

két gép kapja így megosztva a netet

szval msot ezen a gépen amiről írok itt jó a net..

de iugyanúgy bevan dugva a másik gépbe az internet kapcsolat a routerről viszont nem jó az internet

elsőnek aszittem valmai vírus ezért vírusírtóztam stb.

de így sem jó lehet vm non átlett rajta állítva de már végignéztem semmi ötletem..

kipróbáltam úgy hogy erről a gépről kihúzom a netet és hozzákötöm ahhoz de úgy sincs szval azon a gépen lett sztm vm elállítva csak nem tom mi lehet

vagy ha ezen a gépen akkor lehet vm blokkolja h megosztja a netet.. több infot nem tudok így hirtelen ha tud vk segíteni ak írjon már :). ha kevés az adat aíkkor onkrétumokra kérdezzetek rá. plz

2011. ápr. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!