Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb böngésző? Miért, és mit vársz tőle?

Figyelt kérdés

Tudom, ez az ezeregyedik kérdés, de lassan olyan tempóban fejlődnek ezek is, hogy a legtöbb korábbi kérdés már rég elavult.

Én most akadtam ki az új chrome sebességén, már a flash tartalmak terén, firefox 4 a nyomába se ér, a többit ne is említsük. Igaz, hogy cserébe sokat eszik, de valamit valamiért.

Nálatok mi jött be a legjobban, és miért? Kevésbé ismert böngészők is érdekelnek.


2011. ápr. 12. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Operázok már régóta. Öcsémé a Firefox. Chrome-t néha használom csak, IE9 pedig csak alkalmanként.

Megszoktam az Operát, ismerem, így nekem ez marad az első számú. Sztem mindegyik böngésző gyors, egyik másik másban jobb. Megszokás és szimpátia kérdése javarészt a dolog

2011. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is az Operát szoktam meg, mert ez a legkényelmesebb, de a flash tartalmak terén (facebook függőség :() más után kellett néznem. A Firefox 4 nagyon nyerő volt, de most a Chrome durván maga mögé utasította.
2011. ápr. 12. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
én firefoxot használok rég óta,fő szempont h ezt szoktam meg....én még a 3.6.16tot...tetszneek a bépülő kiegészítők és ennyi..nem tudom milyen gyors de 1-2 millisecundum nem a világ sztem...
2011. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13:51 én nem milisecundumokról, hanem érezhető különbségről beszélek. Ami Operán akadt, Firefoxon akadt, Chrome-on nem akadt (a korábbi verzióin akadt). Éppen ezért, mivel folyamatos a változás, mindig egyik, vagy másik rovására, nem tudnék meglenni csak egy böngészővel.
2011. ápr. 12. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet h igazad van én ennyire nem megyek bele,de nekem nincs 1 atomerőművem,de firefoxon nem akad semmi,de sztem ez olyan h minden ki azt ajánlja amit ő használ...
2011. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VODKA0710 ***** válasza:
Én Safari-t használok. Nem Mac-en, hanem Windows-on. Nem sokan használják, de nekem akkor is ez a legjobb. Van az a Top Sites része, ahol be tudom állítani a kedvenc oldalakat, képpel eggyütt kis 3D-s beütéssel amit máshol nem nagyon tapasztaltam. (Tudom az Opera Speed Dial, meg a chrome-on is van ilyesmi, de az nem ugyanaz. :D) A másik, meg hogy minden benne van, amit használok: DOM inspector, User Agent Switcher, Cookie kezelő, minden oldalról képet készít. A flash-el meg nincs bajom, mert azt az ATi Stream gyorsítja.
2011. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!