Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik böngésző a legjobb?...

Melyik böngésző a legjobb? leggyorsabb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
chrome
2011. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
opera
2011. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Chrome a leggyorsabb, de a róká szerintem jobb.... vannak hozzá kiterjesztések, amik jó szolgálatot tesznek . Pl: Adblock plus stb.......
2011. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bocs a leszólásért, de már kismillió ilyen kérdés volt, és mindegyikből csak flame lett, teljesen fölöslegesek az ilyen kérdések, mindenkinek már tetszik

Szerintem is a Chrome a legjobb, mert egyszerű, de ha kell, akkor Firefox-ot is használok

2011. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én Internet Explorer 10-et használok :D

Jah, meg van tűzróka 2020-am is.. :D

( de az IE10 komoly :) )

2011. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki mindet és dönts te.

Nekem most Chrome van, mert gyorsabb és egyszerűbb.

2011. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ennek a honlapnak nem az a lényege hogy feltegyük azokat a kérdéseket amikre szeretnénk véleményt, választ kapni. Én sem szólom le a te kérdéseidet. ÉS ne mond már hogy egy direkt kérdésekre épült honlapon, felseleges egy kérdés.
2011. szept. 29. 21:18
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én fő böngészőm az opera, simán mert fasza. De van telepítve Fox, Chrome, IE és Safari is. Így ha egy oldal nem lenne jó (ez szerencsére nagyon ritka), akkor megoldom másik böngészővel.

Én egy erős gépen, ahol beállíthatod, hogy az opera sok ramot egyen, ezt ajánlom. Egy lassú/kis memóriájú gépre viszont feltétlenül chrome - ami villámgyors. Az egyetlen bajom vele, hogy még mindig nincs benne finom görgetés alapból.

2011. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 2xSü ***** válasza:

A Chrome a leggyorsabb, bár bizonyos körülmények között a Firefox jobb tud lenni. (Pl. ha sok fülön töltődnek be párhuzamosan oldalak, akkor a Chrome jóval lassabban reagál.)


Hogy melyik a legjobb böngésző? Ez kb. olyan kérdés, mint a melyik a legjobb szín. Vannak érvek itt is, ott is, de végülis a saját ízlésed és a saját böngészési szokásaid fogják eldönteni.


Hogy melyik a leggyorsabb? Ez is sok tényezőtől függ, bár itt már könnyebb általánosabb rangsort alkotni. Csakhogy hiába gyorsabb egy Ferrari úgy általában egy biciklinél, ha sikátorban akarsz menni, akkor a bicikli a gyorsabb.

2011. szept. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hamaxD válasza:
Chrome-ot használok már az alpha verziótól kezdve, mindenbenv a legjobb.
2012. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!