Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb böngésző?

Melyik a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés
Fire fox, opera, Internet Explorer, Chrome, vagy másik? Miért?
2011. szept. 18. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
mind elég tré
2011. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mik az igényeid.
2011. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Chrome mellet szavazok.
2011. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy darabig Operát használtam, majd kísérletként áttértem a Firefox-ra. Letöltöttem a számomra hasznos kiegészítőket, csak nem érdemes frissítgetni!!!
2011. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

firefox-ot használok párszor összeomlik, de már csak megszokás miatt is maradok ennél.

IE sz*r, f*s, hulladék meg kéne szüntetni úgy ahogy van. Opera túl sok memóriát zabál.

Chrome fasza.

2011. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 reptoid ***** válasza:
Úgyis mindenki a saját magának megfelelő, általa használtra fog szavazni, nincs olyan, hogy legjobb, max annyit tudsz majd meg, hogy a kérdésed megválaszolói milyen böngészőt használnak.
2011. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
chrome,a firefox azért sz*r mert állandóan erőlteti a frissitést azt ha le frissitem akkor meg semmi sem kompatibilis vele,17 bövitményből kemény 2 db kompatibilis a legujabb firefox-al,annyira fasza
2011. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22 pluginből 22 kompatibilis a 6.0.2-essel nálam.
2011. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Argloss ***** válasza:
Nekem a TűzRóka tetszik a legjobban. Az Opera nekem lassúnak tűnik FireFox-hoz képest, Chrome kilépés után is netre megy, ami számomra zavaró. Az Internet Explorer 9-el ugyan nincsen bajom, de nem nyújt semmi pluszt. A Firefox nekem nem fagy, gyorsabb és a kiegészítőim is működnek mindig, akkor is ha 3 havonta van új verzió mostanában... :)
2011. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a chrome-ra szavazok
2011. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!