Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a legjobb böngésző xp-re?

Mi a legjobb böngésző xp-re?

Figyelt kérdés
bocs ha vki már kérdezte az én gépen olyan 10 év körül van vagy egy kicsit több és eléggé lassú az operát már próbáltam de az meg nem viszi a facebook-ot a google chrome nagyon lassú és mozilla sem jó mert már az is annyira lassú hogy nem veszi a facebookot
2011. szept. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre a gépre és Xp-re a Chrome a legjobb leggyorsabb, a mozilla3 elég gyors de a mozilla4 sokkal jobb! Az Operához ettől komolyabb gép kell, az Explorer meg olyan lassú hogy e-mailt sem élvezet olvasgatni.

Tehát ha az első kettő nem megy akkor a géppel van a baj, tegyél még bele RAM-ot az talán megoldja a gondodat!

2011. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ami kisebb erőforrásigényű: [link]

ezlenne

esetleg ha más is érdekelne vagy ez a böngésző nem válik be itt keresgélhetsz még:)

[link]

2011. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok informatikus és még általánosba járok úggyhogy ... mi is az a ram?
2011. szept. 14. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 7.-es vagyok. Ha jól emlékszem az a gondolkodó memória. De van 3 egyszerűbb megoldás:

1: Ha kevés a ram akkor veszel bele (ha még bővíthető)

2: Ha kicsi a cpu (proci) akkor szintén tuningolás

(csere)

3: (javasolt ha nem értesz a szgépekhez) Vegyél

gépet! (mindig bejön)

2011. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocs de ebből se értettem egy szót se tényleg még mindig nem tom mi az a RAM meg proci meg :O
2011. szept. 16. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:

RAM= memória ezzel gondolkodik a gép ettől függ mlyen gyorsan pörög az agya(gyors vagy lassú a rendszer)

Pl.: manapság minimum 1Gb-s memória kell hogy minden ól fusson.


CPU=processzor a gép agya, szintén ennek tulajdonságaitól függ a gép sebbessége

Pl.: manapság 2-2,5 Ghz-es procival futnak az alapvető dolgok


Összegezve minimum 2 Ghz processzorral és 1Gb memóriával rendelkező géppel kell dolgoznod hogy nem legyen gondod.

2011. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!