Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Túl lassú a DIGI-s inernetem....

ZotyaPappa kérdése:

Túl lassú a DIGI-s inernetem. Miért lehetséges? Segítség. (Néhány infó lejjebb)

Figyelt kérdés

Az a problémám a DIGI nettel, hogy a szerződésben megjelölt 20 Mbit-es sebesség helyett jó, ha 1-2 Mbit-en pörög. Ha jön pár felhő az égre, vagy elkezd esni az eső akkor a gépem a net használhatatlanná válik.

A gépem konfigja:

ASRock G31M-VS Alaplap

Ebben integrált: Intel GMA 3100 videókártya - 384 Mb

Realtek HD Audio hangkártya

1 Gb RAM memória

Intel Celeron CPU @ 2,20 Ghz (Húzva van, 2,86 Ghz-n pörög, 1 magos)


Nos évekig a T-home-nál voltam, akkor még 5 Mbit-es netem volt, az volt a családi csomag része. Átjöttem a DIGI-hez mert olcsóbb, de eddig csak csalódás ért. A T-Home-nál, még viharba sem volt gond a nettel, stabil volt, és maximális sebességgel pörgött, idönként még gyorsabban is.

Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen lassú???


2011. máj. 23. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

írj az ügyfélszolgálatnak mélt...garantált 4 megának kell lenni...ők adnak 1 oldal linket oda kell töltögetned és lefényképezni..elküldeni,majd kiküldenek 1 szerelőt akik bemérik a "kapcsolószekrénynél" is a jelent és nálad is.....nálunk így történt....ha xp-d van akkor érdemes esetleg a rasppoe protokollt is csatolni hátha történik vmi csoda...


nekem ez így volt minden.....1-2 mél és jöttek is

2011. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, hogy 1-2 MegaBÁJT vagy MegaBIT. Mert ha 20 megabites csomagod van, akkor az 1-2 megabájt nagyon jó eredmény, viszont ha 1-2 megaBITEN jön, akkor az nem jó, mert akkor ugye 256 kiloBÁJTOS letöltési sebességed van. Amennyiben az utóbbi, akkor nyugodtan reklamálj.
2011. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán a gáz! A sokat szidott USB modemes Vodás mobilnet ennél sokkal gyorsabb és stabilabb, nem is adnám semmiért. 7,2 Mbps a legjobb sebessége. És eshet, fújhat a szél, csapkodhatnak a villámok, az se zavarja.
2011. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam sincs azóta probléma akármilyen időjárás van...80/25ös netem van....sok* még gyorsabb is...
2011. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat. Bementem személyesen, végülis nincs tőlünk messze. Elmondtam mi a gond, a csaj csak lesett, hogy hogy lehet ilyen lassú!? Rögzítette az infót, telefonszámot kért. Gondolom hívnak majd mielőtt jönnek.
2011. máj. 23. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!