Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A neten rengeteg ciki dolog...

A neten rengeteg ciki dolog van rólam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha beírom a google-ba nevem rengeteg régi,kínos, dolgot ad ki rólam.Most 18 vagyok és kb. 12 éves koromban rengeteg oldalra regisztráltam.Haverok.hu(ez azért kínos,mert akkoriban azt hittem,ogy az a "cukcsi" stílus amit mindenki nyomat annyi idősen,menő és az adatlapomat tele írkáltam baromságokkal),myvip(azt már töröltem)sőt még egy hírdetést is kiadtam "társkeresés" céljából,ami tartalmazta az email címemet. Aztán volt pár állatorvosos oldal is meg egyéb játék oldalak. Rettentő ciki.A felhasznló neveimet,jelszavaimat már nem tudom. Mit kellene csinálnom ilyen helyzetben? Félek,hogy ha valaki rá keres a nevemre meglátja ezeket a gyerekkori butaságaimat...:/

Előre is köszönöm!


2011. jún. 2. 17:26
 1/6 anonim válasza:
uj e-mail cim, vagy (egyes messengereknel) ki lehet cserelni az e-mail cimedet
2011. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
No para, ha valaki pofázik miatta, kussoltasd el, vagy mondd, hogy nem te raktad őket föl, de amúgy meg szard le, nem fog senki rákeresni az adatlapodra:)
2011. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemigen tudsz ellene tenni nagyon semmit.Sajna rengetegen azt hiszik,hogy a net egy jó vicc,és későn jönnek rá,hogy bizony kétélű fegyver.Továbbá nem vágják azt sem,hogy ami felkerült,az ott is maradhat,bárki felhasználhatja(itt jön a szabályzatelvolvasás teljes hiánya,aztán megy a fenyegetés,meg óbégatás).A legszomorúbb,hogy ennek ellenére rengeteg szörnyen égő profil,kép,szöveges tartalmak vannak fent...na mindegy,lényeg hogy ezt buktad.
2011. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szégyenkezni kéne 12 évesen elkövetett apró butaságokért.
2011. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem rajtad kívül soha senki nem fogja beírni a google-ba a nevedet :)
2011. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...De sajnos már volt rá példa,hogy beírták,de legalább szóltak....Végülis onnan tudtam meg hogy mennyi baromságot ki ad rólam :/
2011. jún. 2. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!