Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link-es korlátlan USB-s...

TP-Link-es korlátlan USB-s netünk van, szoval ilyen usb-be kell beledugni azt a stick-et, hol kell megadni a felh. Nevet és a jelszót a routerhez? A többi lent. : ) )

Figyelt kérdés
Tehát van router is meg minden, és annyi, hogy most szeretném visszarakni a Windows XP-t, és nem tudom, hogy hol kell megadni a router telepítésekor a felhasználónevet, és a jelszót, mert csak egy ikont hoz létre, és ugye ujra kell indítani a gépet, de az az ikon nem az! XPnél sajnos nem tudom hol kell, pedig az nekem jobban tetszik, De most Vistánál automatikusan bejött! Úgyhogy a kérdésem az lenne, hogy a Win XP-nél ezt hol kell megadni ??
2011. júl. 22. 10:07
 1/8 Mugen ***** válasza:
Én ha feltelepítem a programot akkor ki lehet választani, hogy telepítse a saját alkalmazást vagy a windows által készítettet szeretném e használni. Hogy telepítetted fel?
2011. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hú ez jó kérdés, mivel most így ezt hirtelen nemtudom, de azt se hogy kérdezett vna-e ilyet.. lehet h igen nemtudom. mindenesetre ha kérdezi, akkor melyikre menjek ? (de attól nem kell megadni a Router fel.h nevét meg jelszavát, vagy az USB-jét nemtudom) mer ugye az kell a csatlakozáshoz majd!
2011. júl. 22. 10:45
 3/8 Mugen ***** válasza:

Most a jelszóra vagy kíváncsi? Ha igen, akkor írd be böngészőbe hogy 192.168.1.1 . Ilyenkor megjelenik egy felhasználónév/jelszó kérdező ablak amire egyaránt admin a megfelelő érték. Ekkor beléptél a router menüjébe. Ha ott rámész a Wireless részhez, akkor ott van egy olyan hogy password. Itt át tudod írni, és így nem okoz gondot hogy nem emlékszel a régire :). (persze ez a dolog csak akkor működik hogyha a routered is tp-link, ha nem az akkor írd le a típusát). Pl nem tudom hogy milyen az USB sticked pontos típusa, de itt egy leírás: [link]


a 13. oldalon lehet látni azt amiről beszéltem(hogy csak a drivert telepíted fel vagy telepítesz hozzá külön programot is). Ha a lap alját nézed akkor a 6. oldal ,egyébknét a 13. oldal :).

2011. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi és ja átnézem ahogy tudom, de én arra lennék kíváncsi, hogy itt a gépen belül hogy kell előhozni azt az ablakot, ahova bekell írni egy felhasználónevet, és egy jelszót. tehát nem változtatni szeretném, hanem a csatlakozást szeretném elérhetővé tenni.: D
2011. júl. 22. 13:57
 5/8 Mugen ***** válasza:
Belemész a vezérlőpultba, ott hálózati kapcsolatok, vezeték nélküli hálózati kapcsolatra kattints rá kétszer, ekkor bejön egy kis ablak és alul van egy gomb, hogy vezeték nélküli hálózatok.
2011. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen azt vágom, asszem néztem is bár fejből nemtudom, hogy mi fog bejönni! :D - de majd oda kell akkor beírni a felhasználói nevet, meg a jelszót is ugye ? [mer nekem ez a fő, hogy hol kell] mer anélkül nem megy.
2011. júl. 22. 18:28
 7/8 Mugen ***** válasza:
Hát ha kikeresd a vezeték nélküli hálózatodat amihez csatlakozni szeretnél akkor kérni fogja, ha az a bajod hogy korábban rosszat adtál meg, akkor ebben az ablakban rámész arra hogy speciális beállítások. Ott ki fogja listázni a wifi hálózatokat és ott tudsz is jelszót módosítani.
2011. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, majd jelentkezem ha sikerült, egyenlőre nem mára terveztem ennek a beállítását, kb 2-3 hét mulva, de majd írni fogok ide h sikerült-e! :D
2011. júl. 22. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!