Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MW2 se-nal kibanoltam magam...

MW2 se-nal kibanoltam magam host ként? Az eredménye az let hogy a gépem a ruter közt megszakad a net és most nincs netem? Másik gépel beléptem a ruter menüjébe de nem tudom hol kell feloldani ezt a "bann-t"?

Figyelt kérdés

Pls ah valaki ért az ilyenekhez vagy találkozott ilyen problémával már segítsen?

(faszok hanyagoljanak)


2011. júl. 23. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
MW2 SA* és ezzel kibanolhatok cod6-ban embereket ha én vagyok a host(akinek a gépéről megy a játék)
2011. júl. 23. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdés nagy részét.. Most te megkérdezed hogy kibanoltad -e magad host ként?? Amúgy helyesírásban is vannak gondok. Na de mindegy. Amúgy attól még hogy MW2-ben bannolod magad kéne lenni netnek.Biztos nem az a hiba.
2011. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a sok kérdőjel csak azért van mert ez a szer honlap csak ugy engedi kiteni a kérdést ha miden mondat végén ? jel van... és tuti hogy nincs net és bizti a miatt van de én sem értem mért ..
2011. júl. 24. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
először is nézd meg hogy a te gépedről feltudsz-e menni a router honlapjára vagy mire. ha igen benne vagy a hálózatban, de ezt máshogy is megtudod nézni. Ha a hálózatban benne vagy akk szerintem ipv4-nél kitörlődtek az adatok vagy valami!
2011. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!