Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internet csomagot kérjem?

Melyik internet csomagot kérjem?

Figyelt kérdés
Vezetékes netről mobilinternetre szeretnék váltani és néztem a telenornál az Internet Flexi Plus csomagot( [link] ) és az a kérdésem hogy itt ha jól értelmeztem akkor weboldalakat korlátlan mennyiségbe nyithatok meg de letölteni 10GB-ot lehet,na most ez a 10GB havi adatmennyiség vagy nem? Torrentezni(nem sokat) lehet rajta?Bocs ha hülyeséget kérdezek de nem nagyon értek hozzá.
2011. júl. 27. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, böngészni korlátlanul lehet, meg emailezni is. A letöltés 10 gigára van korlátozva, ami nem csak torrentre értendő. A böngészésbe nem tartozik bele, hogy megnézel egy videót a youtubon. Mivel az is jár adatforgalommal. Szóval ezt is bele kell kalkulálni.
2011. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És még valami:

Egyéb forgalomtípus: netrádió, internet video, voice es video chat, multimédiás alkalmazások használata, online játékok használata, egyéb, a kiemelt és nem támogatott forgalomtípusokba nem sorolható forgalomtípus. Internet Flexi Plus esetén 10 GB-nyi adatforgalom sebességlassítás nélkül felhasználható ezen adatforgalmakra.


Nem támogatott forgalomtípus: fájlmegosztás. (pl. P2P (BitTorrent, eDonkey…), FTP, OCH (Rapid Share) stb.). A teljes számlázási ciklus ideje alatt a fel- és letöltési sebesség: 32/32 kbps.


Tehát ahogy írtam is, a videónézés adatforgalommal jár és ha jól értelmezem 32 kilobájtal jön le a cucc... Hát ez elég k@ki...

2011. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Argloss ***** válasza:
Nem támogatott forgalomtípus: fájlmegosztás. (pl. P2P (BitTorrent, eDonkey…), FTP, OCH (Rapid Share) stb.). A teljes számlázási ciklus ideje alatt a fel- és letöltési sebesség: 32/32 kbps.
2011. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez el is kerülte a figyelmemet, szal se torrent, se semmiféle adatmegosztó oldalakról nem lehet letölteni semmit, csak hivatalos oldalakról...

És ezért van pofájuk elkérni a 4. hónap után több mint 6000 forintot???????? UramIsten. :D Bár nem vagyok tájékozott a mobilnet piacán, de hát ez túlzás nem? Vagy nem? :D :D

2011. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenki torrentezne mobilneten, xarrá menne a hálózat, naná, hogy lefogják :D
2011. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és a vodafone Nonstop csomagról mi a vélemény? [link]
2011. júl. 28. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
avi-s rar-linkeket azért le lehet szedni
2011. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!