Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on az Adatvédelmi...

Facebook-on az Adatvédelmi beállításokban hol tudom beállítani, hogy idegenek ne lássák az ismerőseimet?

Figyelt kérdés
És mi az a Helyek, ahonnan bejelentkeztél?
2011. júl. 29. 11:41
 1/3 anonim válasza:

Első kérdésedre: Profilom/Adatvédelmi beállítások, ott felül lesz egy ilyen, hogy: "Connecting on Facebook

Control basic information your friends will use to find you on Facebook. View Settings". Arra kattints, hogy "View Settings". Ott lesz egy olyan menüpont. :)


A második kérdésedre nem tudom a választ... :/

2011. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Helyek, ahonnan bejelentkeztél beállításnak az a lényege, hogy be tudsz állítani számítógépeket az IP címük alapján (például Otthon, Munka, Könyvtár, stb.) és ha nem a beállított gépek valamelyikéről lépsz be, akkor kapsz egy értesítőt emailben, hogy egy másik IP című helyről is beléptél.

Én ezt azért használom, mert anno exem feltörte a profilomat. Így meg látom, hogyha rajtam kívül valaki használja a profilomat.

2011. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tudnál ebben a kérdésben segiteni mert nem ...értem
2011. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!