Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Maximális internet sebesség...

Maximális internet sebesség elérése? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A T-Home-nál az internet csomagoknál van garantált és maximális sebesség. Küldtem egy e-mailt, hogy az internetcsomagoknál a maximálisként megjelölt sebesség elérése a hálózat leterheltségétől függ, erre a válasz: "Tájékoztatjuk, hogy DSL szolgáltatásunk esetén a maximális sávszélesség nincs összefüggésben az éppen aktív felhasználók számától, hiszen ebben az esetben felhasználónként elkülönített csatornákon történik a sávszélesség kiosztása."

Na de akkor végülis mitől függ?


2011. aug. 8. 18:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

És mit mutat a speedtest? Fotó, képernyőmentés?

Szeretnék látni is valamit!

2011. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nincs előfizetésem itt most, megrendelés előtt állok, igazából ezért is kérdeztem. Remélem most már körvonalazódik nagyjából, hogy mit is kérdezek!
2011. aug. 8. 22:56
 13/20 anonim ***** válasza:
Eddig is tudta mindenki mit akarsz csak te nem fogod fel, hogy arra FOGSZ ELŐFIZETNI -.-
2011. aug. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De melyikre xD Csak hogy akkor számszerűsítsem, van egy olyan csomag, ahol a letöltés max. 25 Mbit/s, garantált 4 Mbit/s. Akkor melyiket fogom megkapni. A garantáltat mindenképp, de mitől függ, hogy mikor lesz 25 Mbit/s?
2011. aug. 9. 07:00
 15/20 anonim ***** válasza:

1. Akkor lesz 25, ha az, akitől töltesz képes a Te maximumoddal adni.

2. Akkor, ha a szolgáltató sávszélessége a pillanatnyi terhelésből adódóan (mondjuk kevesen lógnak rajta) képes Neked a maximumot adni.

Én többet nem válaszolok bármilyen ez irányú kérdésre...

2011. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Na tehát akkor visszajutottunk oda, hogy a hálózat leterheltségétől függ (ezt a "Akkor lesz 25, ha az, akitől töltesz képes a Te maximumoddal adni" dolgot ne keverjük bele, mert mondtam, hogy a sávszélesség teljes kihasználtságával.), viszont pont ezt a kérdést címeztem az ügyfélszolgálatnak is, amire jött a kérdésben leírt válasz, tehát, hogy nem attól függ. Ezért nem értettem. És amint látod, mégsem értetted pontosan, hogy mit is kérdezek!
2011. aug. 9. 09:05
 17/20 anonim ***** válasza:

Én pontosan értettem! De egyetlen szolgáltató se fogja neked bevallani, kérdezheted akárhányszor, hogy esetleg ő nem tudja a maximumot adni! Nincs az az Isten, hogy ezt bevallja! Akkor kit és miről akarsz egyfolytában meggyőzni!

Egyébként: meggyőződésem, tapasztalatom, hogy az idő 90%-ban tudja adni!

És azt is meggyőződésem, hogy a hozzá befutó panaszok 90%-a abból ered, hogy AKITŐL TÖLTENEK, az nem tudja adni!

2011. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Értelek, köszi. Tehát akkor javarészt tud annyit adni, az jó:D Végül csak összehoztuk:P
2011. aug. 9. 20:23
 19/20 anonim ***** válasza:
2013. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
UPC nekem a feltöltésem 20-30 Mbps a letöltésem 300 Mbps
2018. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!