Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb, leggyorsabb...

Melyik a legjobb, leggyorsabb és legmegbízhatóbb böngésző?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én vagy 10-et kipróbáltam és a Google chrome jött be leginkább. Messze ez a leggyorsabb nálam. Azelőtt Firefox-ot használtam, az is baromi jó böngésző, mindkettőt nagyon szeretem.

Vírust egyikkel sem kaptam el, igaz jól le vagyok védve.


De próbáld ki saját magad mindet, mert itt mindenki beírja, hogy ő melyiket szereti. :)

2011. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Melyik a legjobb, leggyorsabb és legmegbízhatóbb böngésző?"


hogy neked melyik,ezt csak te döntheted el,próbálj ki néhányat és rögtön tudni fogod

2011. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Google Chrome. Nem enged beépülő eszköztárakat települni, amiktől a végén csak a monitor fele lesz a hasznos rész. Ha szeretnél beépülő eszköztárakat, de gyors is legyen, akkor Mozilla Firefox, de ne az 5-öst, mert az egyelőre nem engedi az eszköztárakat.
2011. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pj0tr ***** válasza:

Első válaszoló. Felsorolod azt a 10et? Csak kíváncsi vagyok, mert sok noname böngészőről még nem hallottam, de szívesen kipróbálnám őket. Magam részéről ki van pipálva:

- Chrome

- IE

- Firefox

- Opera

- Safari

A Netscapet fejlesztik még egyáltalán? :D

Egyébként pedig attól, függ hogy mi a célod vele. Ha minden nap böngészel vele egy fél órát, akkor tök mindegy. Ha pedig "komolyan" veszed akkor a ahhoz tudni kellene, hogy mit szeretnél csinálni. Mert ha pl nagyvállalati környezetbe fejlesztesz vékonyklienseket, akkor az IE egy jó választás :D

2011. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!