Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb internetes...

Melyik a legjobb internetes böngésző? Ti melyiket használjátok?

Figyelt kérdés
és xp-m van.
2011. nov. 2. 21:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Eleinte a nálam a Google Chrome volt a nyerő mert az volt a leggyorsabb de sajnos gyakran összeomlott és a forditó funkciója se mindig müködött. Kiróbáltam a Mozzila Firefoxot de nekem lassúnak tünik . Ezútán jött az Opera nagyon megszerettem .A szabvány követésben az Opera mindig is jó volt,de ez csalóka, hiszen attól mert az Opera a legjobb e téren, nem minden weboldal jelenik meg rajta jól, a fejlesztők hibájából kifolyólag, mert kevesen használják, akkor minek azon is megnézni. És amit most használok az a Maxhton Böngésző én ugy vettem észre hogy hideginditásnál kissé lassucska,de azutá szépen müködik én erre a böngészöre szavazok az kicsit túlzás hogy 200%-al gyorsabban rajzolja ki a weboldalakat mint a Google Chrome .De rengeteg hasznos fúnkciója van Addonokkal és felszínekkel bővíthető és hihetetlen módon alakítható a felülete, a fülek, a billentyűparancsok, az egér mozdulatok, az oldalsáv, a gyors eszközök minden.


Egy felsorolás pár további tulajdonságáról:

Beállítások, kedvencek, gyors URL, stb. on-line szinkronizálása

Oldal némítás, Bővítmények, Letöltéskezelő (választható), URL biztonsági ellenőr

Videóknál felbukkanó Lejátszás az ablakban Mentés fül

Egér mozdulatok, URL fedőnévvel (alias) navigálás, Privát ablak

Osztott képernyő, Kiváló fejlesztőeszközök, Kitöltés varázsló

Képernyő mentés, Online Jegyzettömb, Konfigurálható oldalsáv

Helyesírás ellenőrzés, RSS olvasó, Fájlszimatoló és ez a legjobb böngésző szeintem :)

2013. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

FlashPeak Slimjet (Chrome alapú, de sokkal jobb).

www.slimjet.com

2018. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!