Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet nézni valahogy azt,...

Meg lehet nézni valahogy azt, hogy egy teljesen idegen ember (aki nem az ismerősöm), az hogyan látja az adatlapomat facebookon?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jók lettek-e a beállítások, mert a fele angol, fele magyar (szokás szerint), és le szeretném ellenőrizni. Köszönöm! 14/l
2011. nov. 13. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
view as... jobbra fent... ha még nem szúrta volna ki a szemed...
2011. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rámész az adatlapodra (jobbra fent a nevedre kattintasz), ott szintén jobbra fent lesz olyan gomb, hogy "view as". Fent kék mezőben ki lesz írva egy szöveg, abban van egy olyan kék link, hogy "public", arra kattintva nézheted meg, hogyan látnak idegenek.
2011. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! rájöttem, hogy mindenemet láthatják. xD azt hogy lehet beállítani, hogy csak a profilképemet nézhessék meg, és hogy az infónál csak annyi legyen kiírva, hogy nő?
2011. nov. 13. 12:01
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, már megcsináltam
2011. nov. 13. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!