Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó a BADOO?

Mire jó a BADOO?

Figyelt kérdés
Sokszor kapok olyan üzenetet (gondolom azért, mert a Facebook-on rajt vagyok), hogy használjam a Badoo-t. De mire való ez? Aki tag ott, írja már le, hogy mivel jobb így neki, mint csak simán Facebook tagnak lenni?
2011. nov. 24. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A regisztrációs oldalán azt írják, hogy:

"Új barátok, új szerelmek, új élmények. Csevegj, flörtölj, ismerkedj és érezd jól magad!"

Nem vagyok tag a Badoon, de tudtommal az inkább párkereső oldal.

2011. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kihagyom.
2011. nov. 24. 18:58
 3/6 tamasoft ***** válasza:
Igazából nincs "köze" a facebookhoz, mert ez is egy társkereső jellegű közösségi oldal, mint sok más. Annyi, hogy van a facebooknak egy badoo modulja, amivel a FB ismerőseidet tudod jellemezni, és átvinni a badoo ismerőseid körébe.
2011. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tag vagyok, csatlakozom az előttem szólóhoz.


Anno egy francia (lány)barátom hívott meg, és miatta regisztráltam magam kb. 4 vagy 5 éve, aztán pár másik franciával beszélgettem. Nagyon kedveltem, mert egy jó lehetőség volt gyakorolni a nyelvet. Amúgy egyszer írtam egy magyar csajszinak is, aki azóta a barátnőm :D

Na a lényeg, hogy az elmúlt 1,5-2 évben ellepték mindenféle robotok (főleg szexrobotok), akik az egészet szétspammelték. Na azóta nem nagyon járok oda. Aztán kb. fél éve megváltozott (minta a botok száma is csökkent volna), azóta szórakoznak a Facebook-on. És azóta van, hogy telespammelik a Facebook-üzenőfalakat, mert sokan sajnos funkcionálisan analfabéták és beregisztrálnak mindenhová Facebook-os fiókkal.

Ráadásul azóta szinte minden fizetős lett az oldalon. Egy csomó embernek nem lehet írni, csak ha fizetsz, vagy beregisztrálsz Facebook-kal, és azt hiszem 24 órán belül csak 20 embernek írhatsz. (Amúgy a sok spammelés miatt az egész szinte teljesen kihalt.)


Szóval összefoglalva: új barátokat, esetleg többet is lehet keresni és találni. Régen nagyon király holnap volt, ma már eléggé haldoklik, de ettől függetlenül, lehet, hogy bejön. Arra vigyázz, hogy ne regisztrálj Facebook-os fiókkal. És főleg külföldiek vannak rajta, bár magyarokat is találni.

2011. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Helo!

En kb 1 eve vagyok tag.En se tudtam mi ez, csak a fb-os modul miatt regeltem. De egesz jo. Mar amennyiben kalandokat, uj ismeretsegeket keresel. En nem egy lannyal osszejottem mar onnan, szal azt kell mondanom, ha ilyesmit forgatsz a fejedben akkor mukodokepes az oldal. :)

A kulfoldi nevekkel vigyazz valoban, velem tegnap fordult elo h irtam 2-nek es robotnak bizonyult. Ha csak 1 kep van fenn es semmi adat gyanakodj. Ha valaszkent email cimet kuld akkor meg abszolut bunda, nehogy irj, szexspam lesz!!! De eleg sokan regisztralnak naponta, es nagyon kokat lehet beszelgetni rajta. Hogy milyen volt 4-5 eve passzolom. Ha a mostani valoban kihalt ahhoz kepest, akkor lehet elni se lett volna idom par eve! :D :D :D

Rem segitettem, szevasz!

2011. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2011. nov. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!