Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amerikában facebook-ot vagy...

Amerikában facebook-ot vagy twittert használják inkább? Szerintetek fb-után twitter lesz a következő?

Figyelt kérdés
Eddig volt myvip, iwiw, facebook és szerintetek most twitter jön majd?
2012. jan. 1. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen de máson alapszik a Twitter, mint a Facebook, így egyik sem tudja, a másikat kizárni.

A MyVIP, IWIW, csak egy hullám, mert azok, szinte olyanok, mint a Facebook maga.

De ha, a FB-t leváltsák, akkor a SiteTalk lesz az esélyes, persze, ha teret engednek neki.

2012. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 legendavagyok01 ***** válasza:
Hát a SiteTalk egyesek szerint piramisjáték, én nem vagyok ilyen szigorú, szerintem csak egy sima MLM, de mivel ez a célja, nem egy sima közösségi oldal, soha nem lesz belőle egy "másik Facebook".
2012. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

legendavagyok01:

Nem egyesek szerint, hanem igazi piramis játék a SiteTalk.

Egyet nem árt tisztázni: a Facebook is az, csak annyival másabb, hogy ott, a felhasználók, 1 fillért nem látnak.

Szerinted miért van annyi hirdetés a FB-n?

Elismerem, hogy semmi sincs ingyen, de azért, a FB-ba is bele lehet tenni pénzt, hogy gyarapodjék, vagyis ez is, már üzlet a legjavából. A programokról meg ne is beszéljünk, pl. mi az indián neved és a többi hülyülésről.

2012. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit (vázlatosan) el tudnád nekem ezeket mondani? Pl. hogy ennek az indián neves izénak mi a lényege?
2012. jan. 1. 13:47
 5/5 anonim válasza:
"ennek az indián neves izénak" az a lényege hogy az alkalmazás miatt már több mint 910.089en lájkolták az oldalt ami Extreme Silver ékszerbolt oldala és így reklámozzák az ékszerboltot. És egy olyan alkalmazást egyébként 20.000 Ft-ért csinálnak.
2012. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!