Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valamikor a jövőben csak...

Ha valamikor a jövőben csak fizetős adón menne az F1, (külföldön is), akkor is ugye akadna olyan F1 link külföldi stream közvetítésről, külföldi weboldalon amit nézhetünk az ilyen stream weboldalakon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Tuti, mert manapság vannak olyan tv-k amik online is közvetítenek.
2012. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Banyek, ha ennyire izgat a forma1, akkor fizesd ki a közvetítés árát...


amúgy 20 dollárért egy évig nézheted a futamokat online, HD-ben...

2012. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első kommentet köszönöm! :) A másodikat pedig figyelembe se veszem, nem indulatokat kértem...
2012. febr. 1. 16:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek még válaszom: A BBC-ből kiindulva (az ingyenes adó, mint nálunk az RTL vagy az m1) mondjuk a BBC leadja két-három órás csúszással, akkor arra az időtartamra is lehet adni stream linket, mert a stream-nek mindegy hogy élőben adja az adó, vagy felvételről, egyébként én már szabadedzés ismétlést is láttam stream-en :))
2012. febr. 1. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha kifizetek egy valag pénzt, hogy a fizetős TV-csatornámon fusson egy műsor, akkor biztos hagyom a szomszéd pistikét streamelni. Végülis, egy csomó pénzt húz így ki a zsebemből, hiszen nála is meg lehet nézni ingyen. szal szólok az ügyvédemnek, lenyomoztatom az IP-jét, és beperelem a pistike szüleit néhány millió dolcsira. amit meg is nyerek. a többi streamelő meg lekapcsol, mer fél (joggal) hogy ő lesz a következő. Beperelem a szolgáltató honlapot is, hiszen bűnrészes. szerinted miért szűnik meg hirtelen néhány stream?
2012. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5/5 Mégegyszer lemagyarázom, kint

Nagy-Britanniában a BBC ingyenes, a Sky fizetős...

Teszem azt mondjuk a Sky adja élőben, akkor nincs stream,mert fizetős(hacsak az adó maga nem stream-eli)de még én nem vennék mérget arra h nincs stream de mindegy nem vitatkozom, ugyanis nem szeretem ezt csinálni,

DE HA A BBC PÁR ÓRÁS CSÚSZÁSSAL LEADJA FELVÉTELRŐL IDŐMÉRŐT ÉS A FUTAMOT? AKKOR AZT MÁR NYUGODTAN STREAMELHETIK INGYEN IS, MIVEL MAGA AZ ADÓ INGYENES, ÉS A STREAMNEK MINDEGY H ÉLŐ ADÁST VAGY FELVÉTELT ADNAK RAJTA :)

MOSTMÁR ÉRTED? SKY-RÓL NEM JÖN MONDJUK AZ INGYEN STREAM MAJD JÖN A BBC-RŐL.. :) ÉRTED MÁR? :)

2012. febr. 1. 21:17
 7/8 A kérdező kommentje:
el, nem le :)
2012. febr. 1. 21:19
 8/8 A kérdező kommentje:
hozáteszem a fő stream eddig is a BBC-ről jött:) Kint úgy van az új törvény szerint, h a Sky adja élőben, a BBC felvételről...
2012. febr. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!