Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak hogy rendesen...

Mit csináljak hogy rendesen legyen Wifi kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy a laptopomra az internet WiFin jön és néha elveszíti a csatlakozást de aztán újra felcsatlakozik rendesen. De ha PL én megyek rá hogy csatlakozzon az IP címet nem tudja lekérni akkor kijön hogy sikertelen és (magától) újra felcsatlakozik rendesen. Elég idegesítő tud lenni kérlek segítsetek. Valamit a Routernél kéne beállítani vagy hol? :S
2012. márc. 25. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elég erős a jel, és annak ellenére teszi ezt, akkor a router beállításaiban megpróbálhatsz csatornát váltani. Előtte Vistumbler nevű progival nézz körül, hogy melyik csatornákat használják a környéken, és azoktól minél távolabbra próbálj pozicionálni.


Ha csak annyi a baj, hogy gyenge a jel, akkor meg menj közelebb a forráshoz.

2012. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de lehet az is baj ,hogy pl a Hálózati kapcsolatokban több,nagyon hasonló kapcsolat is be van állítva,és ha ezeket mindet kitörölnéd egy kivételével,akkor máris megjavulhatna a dolog,
2012. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leszedtem ezt a vistumbert vagy mit de nem talált semmit sem :S (vagy csak én kezelem rosszul) A Router az a legnagyobb sugarú szórásos azzal nem lehet gond és az én Wifimen kívül még 2 lát a gép. (Azok is jelszavasak ahogy az enyém). Az a csatorna váltás mit takar pontosan? (Nem vagyok még nagyon jártas WiFi beállításban)
2012. márc. 26. 16:24
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Ez a leírás meg fogja világítani:

[link]

2012. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm át is nyálazom :)
2012. márc. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!