Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem érhető el (mostanába...

Miért nem érhető el (mostanában egyre gyakrabban és egyre több ideig) a youtube?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen böngészővel próbálkozom, vagy más-más géppel, vagy net hálózatról.. Mi lehet az oka?
2012. ápr. 2. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

nem igazán értjük a kérdésedet,

mert a zinternetnek ,és a Youtubenak sincs semmi baja,hibátlanul mennek,

(nálunk)

2012. ápr. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 k.lau13 ***** válasza:

Nálam is ez szokott lenni néha, bár az én gépemhez nem szabad hasonlítani, az elég vacak.


A más-más gépek milyen hálózatban vannak? Úgy értem, "összeköttetésben állnak egymással"? Egy házon/intézményen belül próbáltad, vagy egy városban(gondolom nem mentél el ezért a szomszéd faluba XD)? szerintem ha össze vannak kötve a gépek akkor a hálózattal lehet a gáz, bár olyat még nem láttam, hogy ez neten is megtörtént volna, végülis az világháló, akkor valószínű, hogy nem konkrétan azzal van a baj, de én erre tudok következtetni. Komolyan, milyen más-más gépeken próbáltad, hálózatban vannak?

2012. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem, nincsenek kapcsolatban, fél ora metrozásra lakik tölem anyám, és többször felhivott h mit rontott már megint el, hogy nem jön be a youtube, másnap mindenoké volt :D

Utána nálam is ugyanez volt.

2012. ápr. 4. 23:37
 4/4 k.lau13 ***** válasza:

Pfff.... Akkor... esetleg nem vagytok benne ilyen hülyeségben, mint hogy "Upc ilyen-olyan internet szolgáltató", és akkor két gépre is "kérheted", vagy mi az Isten? XD naa, remélem érted mire gondolok...


De lehet egyszerűen véletlen is, lehet éppen router hiba, vagy netszolgáltatóval is lehet gáz, azért kérdezem, hogy ugyanaz a szolgáltató? :D


(nem túl érthetően sikerült megfogalmazni, bocs, csak most hulla fáradt vagyok, és nem igazán vagyok képes értelmes kommunikációra xD remélem azért érted)

2012. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!