Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ezen a szemétláda...

Hogy lehet ezen a szemétláda facebookon beállítani, hogy idegenek megbökhessenek?

Figyelt kérdés
Már mindent publikussá tettem, de idegen profilból nem lehet.
2012. ápr. 3. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy, régen régen egy messzi messzi galaxisban pont arra használták hogy idegenekkel lehessen kapcsolatot felvenni, de mára úgy tűnik ezt is elrontották.
2012. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 2xSü ***** válasza:
#1: Nem tudom, hogy ez volt-e a készítők szándéka, de nem tartom valószínűnek. Idegenekkel való kapcsolatfelvételre ott van az üzenetváltás, ismerősnek jelölés. (Hiszen miféle kapcsolatfelvétel, ha egy idegen odajön az utcán és kezet fog veled, viszont nem mond semmit?) A megbökés inkább egyfajta figyelmeztetési, figyelemfelhívási mód.
2012. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ismeretlenek nem látják az információt -> megbököd az ismeretlent -> úgy lát mint egy ismerős


Na valamikor ez volt :D nincs kedvem mondatba foglalni

2012. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elvileg szexuális felkérés, bár lehet ez csak kamu.


Egyes adatlapokon lehet bökni, másokon nem. Akkor most ezt már nem lehet átállítani?

2012. ápr. 3. 21:13
 5/7 2xSü ***** válasza:

#3: Így mondjuk érthető. Én személy szerint nem nagyon használtam ezt a funkciót, de a leírásod alapján lehetett ez a funkciója.


#4: Tehát neked a megbökés szexuális felkérést jelent, és ezt szeretnéd engedélyezni a saját profilodon… Ezzel az erővel egyszerűbb kiírnod Facebookra, hogy „Aki szexelni akar velem, az nyomjon egy lájkot / küldjön egy üzenetet”. Esetleg az adatlapodra is kiírhatod mindezt.

2012. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 2xSü ***** válasza:
(Ja és írd oda feltétlenül, hogy idegen is jelentkezhetnek.)
2012. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg sztori létezik már a bökésről. már mitológiája van lassan, egy másik verzió szerint megkérdezték a programozót, aki csak annyit mondott: Csak úgy.


(írjátok be chatbe ezt :putnam: erről tényleg van egy hiteles történet)



lényeg a lényeg, nem lehet beállítani.

2012. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!