Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rá tudok kapcsolódni a gépemrő...

Rá tudok kapcsolódni a gépemről egy másik gép webkamerájára úgy, hogy ő ne vegye észre, de én lássam, hogy mit csinál?

Figyelt kérdés
Ezt meg lehet valahogy oldani? Köszi a válaszokat!

2012. ápr. 9. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a webkamerákban található egy led, ami éppen azt jelzi, hogy üzemel-e az eszköz, illetve vesz-e képet, így észrevétlenül nem lehet bekapcsolni őket.
2012. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül is csak akkor, ha előtte a kliens gépre raksz valami programot, ami szerverként szolgál, és elküldi neked a kamera képet.


Mivel ez nem általános jellegű használat, ilyet nem fogsz találni, vagyis neked kell megírni. Hozzá a klienst a te gépeden szintén.


Harmadik dolog, hogy mivel a videórögzítés erőforrás-igényes, illetve az átküldés meg sávszélesség-igényes, az illető észre fogja venni valószínűleg.


Konklúzió: Túl sokat nézed a TV-t.

2012. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a tesómat akartam csak figyelni.. de hülye igazából 1x megpróbáltam semmi nem tűnt neki fel és úgy lehet hogy a képernyőt szóval amit "csinál" a gépen azt figyelni?
2012. ápr. 9. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen programok vannak, de akkor is futtatnod kell az ő gépén is, mivel úgy is szerver-kliens alapon megy.
2012. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, az mrgoldható tudsz is mondani ilyen programot?
2012. ápr. 9. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!