Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez most komoly hogy még itt...

Ez most komoly hogy még itt is le akarják húzni az embert?

Figyelt kérdés

Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.


Kattints a linkre, és hagyd, hogy megnyíljon előtted a világ: [link]


Siess, mert a regisztrációd csak korlátozott ideig él!


2012. ápr. 27. 10:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
értem most akk itt nem fognak tuti átvágni ha küldök smst akk tudom majd használni az oldalt? csak egy valamit nem értek a találkás oldalon ezt írja: 1600 Ft +ÁFA (2032 Ft) SMS-sel 4 havi prémium tagság! 4 hónap után újra kell regisztrálnom? ugye nem az az ncorera nem vonatkozik csak a találkára?
2012. ápr. 27. 11:53
 12/14 anonim ***** válasza:

Sehol nem mondtak róla semmit. Én pedig nem akarok hülyeséget terjeszteni.


SZERINTEM egyszeri, sem a fórumon, sem más oldalon nem panaszkodtak arra, hogy egy szolgáltatásra iratkoztatták fel őket - mert erről egy válasz SMS szokott értesíteni. Közben pedig folyamatosan nő a regisztráltak száma. Te döntesz, hogy kockáztatsz-e vagy sem.


_________


Az időkorlátos tagság a társkeresőre vonatkozik, az nC regisztráció korlátlan.

2012. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
56%
Az sms-es dologhoz nem tudok hozzászólni, viszont én bankkártyás fizetéssel küldtem el az 1500 Ft-ot. A kapott kódot pedig elfogadta a rendszer, azóta már töltöttem is ezt-azt.
2012. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
én is elküldtem és nekem is működik én is töltögetek! :) remélem nem lesz most már semmi gond! :)
2012. ápr. 27. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!