Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nem regisztrálok legalább...

Ha nem regisztrálok legalább 1500 ft-ért a talalka.hu oldlara, akkor nem tudom használni az ncore-t az új regisztrációmmal?

Figyelt kérdés

Nemrég lehetett meghívót igényelni az ncore-ra, amit pár héttel később ki is küldtek az e-mail címemre. Elkezdtem a regisztrációt, de itt van ez "Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.

Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.

1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.

A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.

Kattints a linkre, és hagyd, hogy megnyíljon előtted a világ: [link] " MAGYARUL, MOST AKKOR FIZETŐS AZ NCORE ???



2012. ápr. 30. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

> MAGYARUL, MOST AKKOR FIZETŐS AZ NCORE ???

Igen.

Szerintem hagyd a fenébe azt az oldalt...

2012. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!