Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamaszok ti vateráztok? Hogy...

Kamaszok ti vateráztok? Hogy megy?

Figyelt kérdés

Nekem azt hittem eddig,hogy egész jól,de kezdek kétségbeesni... Új vagyok a vaterán és most adtam el egy könyvet 2400ért amiben a postaköltség is benne volt(400forint) erre kiderül postán,hogy nem 400 ,hanem 650..

Mindegy is. Ezen kívül anyukám személyesen elvisz majd egy táskát és egy másik könyvet és úgy összességében 5 ezer lesz.

A lényeg AZ ,hogy van egy cipő amit minimálár nélkül raktam fel,de most csak 1 ft a licit rajta , viszont 6 aukciófigyelő van,amit nem értek.. 4 nap van hátra belőle..akciót törölni többet már nem tudok.:( Segítség.

Aztán felraktam egy szerintem tök jó könyvet,de senkit nem érdekel,ezért írtam egy rajongói lapra.. ebből is 4 nap van és csak 300 ft. Nekem ez nem éri meg. :/

Most raktam fel egy ruhacsomagot ,ami elvileg hirdetve van ,még se nézte meg senki sem(fél óra letelt).. meg felraktam egy gyógylámpát,ami amúgy 80ezer lenne,de nálam 50ezer max,de a licitelés 20rólindul.. és senkit nem érdekel... annyira sz*r...

Mit tehetnék? Tanácsok??


14/L



2012. jún. 1. 21:19
 1/2 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés direkt a kamaszokhoz szólt..

inkább kitörlöm -.-"

2012. jún. 1. 21:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem rontasz el semmit. A Vaterás és TeszVeszes hirdetések nagyrészt arról szólnak, hogy ár alatt adjunk el rajtuk. Én egy bolti áron 4.000Ft-os fülhallgatót vettem ott 1.800-ért postával együtt (új, garanciás). A kondigépem 40.000-ért vettem onnan, pedig 60.000-ért is elvitték volna, stb., stb.


Kis segítség: [link]


Jó, ha van 2 accountod (neved) a Vaterán. Miért?

Ha az egyikkel meghirdetsz valamit és nagyon alacsony a licit, a másik neveddel licitálsz rá, ezzel feljebb tolod az árát. Aztán legrosszabb esetben a nyakadon marad, tehát eladod magadnak. De legalább nem buksz vele pénzt.


Ha a könyv nem ritkaság, annak is örülj, hogy megveszi valaki.


Gyógylámpáért pedig 1.000Ft-ot nem adnék, mert baromság. Nem minden ér annyit, amennyit a boltban kérnének érte.


Semmit nem azért írtam, hogy okoskodjak, csak segíteni akarok. Akár privátban is kérdezhetsz tőlem a Vaterával kapcsolatban.

2012. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!