Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik mobilszolgáltatótól...

Melyik mobilszolgáltatótól melyik csomagot válasszam? Mindenkit felpontozok!

Figyelt kérdés
Böngészés, e-mail, youtube-ra kell. Elég sokat torrenteznék. Nálam eddig s Telenor Hipernet 21 a nyerő mert korlátlan böngészés, e-mail és éjszakai extra adat a torrentnek. Esetleg valami más tipp? A T-Mobiltól a 40GB-os csomag nem jó mert túl drága. Vezetékes internetre sajnos nincs lehetőségem. Minden választ felpontozok!

2012. júl. 5. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Blue Relax L

2012. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát mivel torrentezésre kell ezért az előző egyből bukik is

mert 8 Gb az azért elég kevés

én ezt ajánlanám [link]

16 gb-al tovább el vagy

mickóhullámú internetre sincs lehetőséged??,?

2012. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
érdeklődtem a szomszédoknál és nekik ez a net van: [link] Ez elvileg mikrós net de nem tudom mennyire megbízható szolgáltató. Szerintetek ez jó lesz mobilnet helyett?
2012. júl. 7. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is mikros net van és nagyon meg vagyok vele elégedve bár nekem sokkal jobb a szolgáltatóm. [link]

Én a mikrót ajánlom mert ez korlátlan és nem kell a térerőre folyton figyelni h van e.

Kérdezd meg a szomszédaidat h mennyivel szedik a dolgokat lefelé és ha jót mondanak róla akkor bátran rendeld meg :)

2012. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha torrenteezésre kell akkor ne is gondolkodj adatforgalmasban inkább kábeles havi fizetésű netben
2012. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én az utca elején lakok és kiderült hogy nekem még a T-Home bekötötte a kábelnetet így most jó mert gyors és korlátlan :D [link]
2012. aug. 12. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!