Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen könyvolvasó eszközt...

Milyen könyvolvasó eszközt ajánlanátok? Mindenkit felpontozok!

Figyelt kérdés

Évfolyamtársaimnál mostanában egyre gyakrabban látok ilyeneket:

[link]


Szeretnék egyet én is venni, mert elég sok mennyiségű papírt nyomtattam már ki és mindig elvesztődnek. Jó lenne valami olyan eszközön tárolni, ami nem fárassza a szemem annyira, mint a monitor és olyan mintha papíron olvasnék.


Mi a véleményetek a kindle touch-ról? Nekem eddig az tetszik a legjobban.


A Special Offers-es változatnak 140 dollárért van valami értelme?


Nekem eddig a 100 dolláros változat a szimpatikus.


De mi a véleményetek? Érdemes ennyit kiadni rá, vagy a drágább verziók is eléggé megérik?


Pénzem lenne rájuk, csak nem szeretnék olyanért is kiadni, amire nincs szükségem.


Elsődleges szempont az lenne, hogy tudjak rajta olvasni, könyveket amiket feltöltök meg sulis anyagogat.

Másodlagos hogy jó lenne, ha lehetne rajta netezni.


Nemtom ilyen e-mail küldésre meg gépelésre mennyire alkalmas a kindle touch verzió?


A könyveket ugye nem kell kötelezően megvenni rá és ha a számítógépről töltök rá át .doc meg .pdf fájlokat, azokat tudja kezelni?


Előre is köszi


2011. okt. 25. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
.doc nem biztos de pdf-et tud. Ha nem fontos az érintőképernyő, akkor ott a sima Kindle 3G(amivel Pesten ingyen netezhetsz) az is elég arra, hogy olvass.
2011. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Töltőt kell venni hozzá, vagy USB-vel tölthető külön?


Eddig a Kindle Touch 3G tűnik a legjobb választásnak.

Ez rendesen tud csatlakozni az internetre? Szal e-maileket is olvashatok, böngészhetek stb?


Még láttam ezt a [link]


Ami nagyon tetszik benne, hogy nagy a kijelzője. Csak sajnos jóval drágább.


A kijelző mérete elég fontos szempont, mert olvasáshoz+tanuláshoz használnám.


Tudnátok véleményt mondani ezekről?

Megéri a DX vagy inkább 150ért a Touch 3G?


Miket érdemes még rendelni mellé? Tok + ilyesmik?

2011. okt. 26. 00:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy télleg jobb a szemnek?
2011. okt. 26. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!