Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnetem van (telenor...

Mobilnetem van (telenor hipernet) 2 gb, ha túllépem az adatforgalmat rá kell fizetnem? Vagy csak lekorlátoznak? Kapok figyelmeztető e-mail vagy valamit?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért van az ÁSZF, és a hivatalos weboldal, hogy a szolgáltatás igénybe vétele előtt tájékozódj.


De ha nem is tudod, akkor megkeresed, sokkal gyorsabb mint itt válaszra várni, vagy mással megkerestetni.


"A havidíjba foglalt adatforgalmi keret, illetve a tarifacsomagba foglalt elméleti maximális le- és feltöltési sebesség kizárólag belföldi, a Telenor hálózatán keresztüli használat esetén érvényes, nem vihető át a következő hónapra, elérése után az elérhető maximális le- és feltöltési sebesség 32/32 kbps, túlforgalmazási díj 0 Ft."

2012. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. júl. 11. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden kérdésedre a válasz :

"A havidíjba foglalt adatforgalmi keret, illetve a tarifacsomagba foglalt elméleti maximális le- és feltöltési sebesség kizárólag belföldi, a Telenor hálózatán keresztüli használat esetén érvényes, nem vihető át a következő hónapra, elérése után az elérhető maximális le- és feltöltési sebesség 32/32 kbps, túlforgalmazási díj 0 Ft. Amennyiben az igénybevétel helyén elérhető adatátviteli technológia - ÁSZF 4. sz. mellékletében vállalt - célértéke magasabb 32/32 kbps-nál, a 32/32 kbps sebesség az esetek 80%-ában biztosított. Az adatforgalmi keret felhasználásáról a tarifacsomagba épített adatmennyiség 80- és 100%-ának elérése esetén értesítő SMS-t küldünk."

2012. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez a 32/32 kbps ez mennyire lassu? pl egy index mennyi idő alatt tölt be vele mondjuk iphoneon
2012. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 MB betöltése kb 4,2 percbe telik, ez alapján ki tudod számolni.
2012. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
tehát jó magyarosan , *urva lassú
2012. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sziasztok, nekem is lenne ezzel kapcsolatban egy kérdésem, nemrég vettem telót és nem vagyok képben pár dologgal, mobilnetem van pontosabban tmobil 100 mb-os adatforgalommal, elkezdtem letölteni egy játékot a google play áruházbol, amint elinditottam már jött is az sms, h letöltési sebességem 32kbps, a játék letöltése 11%on van, de nem merem tovább tölteni mert nem tudom h most kell e fizetni érte, azóta a 3g-s jel zölden villog. ilyenkor most mit lehet tenni?
2013. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért van a szerződés, a hivatalos weboldal, az ÁSZF, súgók, helpdesk, stb... hogy megnézd milyen szolgáltatásra fizetsz elő, annak mik a feltételei vagy kötelezettségei.


Most is tedd azt, hogy nézd meg hogy mik a feltételek, és azután egyből megtudod hogy mi történik túlforgalmazás esetén.

2013. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!